Opublikowano: 18.11.2020 14:44

Studentki PW w strukturze zarządczej konsorcjum ENHANCE - European University Alliance

Środowisko studentów Politechniki Warszawskiej będzie reprezentowane w organach zarządzających konsorcjum ENHANCE.

Gabriela Maciejewska, studentka czwartego roku studiów inżynierskich na kierunku telekomunikacja (Wydział Elektroniki i Technik Informacyjnych) i Marco Guerini z Politechniki w Mediolanie zostali wybrani przez Forum Studentów konsorcjum jako delegaci do 9-osobowej Rady Dyrektorów. Tworzą ją rektorzy lub reprezentujący ich prorektorzy 7 uczelni partnerskich oraz przedstawiciele studentów.

Aleksandra Martynowicz, studentka drugiego roku studiów magisterskich na kierunku mechatronika (Wydział Mechatroniki), będzie reprezentowała Forum Studentów w pracach nad pakietem zadań „Society-centred Education”.
Liderem tego pakietu w konsorcjum jest Politechnika Warszawska.