Przejdź do treści
Na zdjęciu mężczyzna w okularach ochronnych w trakcie prac nad specjalistycznym urządzeniem

Naucz się teraz!

Szybka i intensywna nauka

Nasze Wydziały i Szkoła Biznesu prowadzą kursy z różnych obszarów. Dzięki nim możesz w krótkim czasie (zwykle podczas kilkudziesięciu godzin zajęć odbywających się podczas kilku spotkań/zjazdów) zdobyć specjalistyczną wiedzę i nowe kompetencje. To idealna formuła dla ludzi, którzy chcą albo potrzebują szybko zgłębić jakieś zagadnienie i są gotowi na intensywną pracę.

Zobacz nasze kursy

Kursy
spis alfabetyczny

Kursy
spis alfabetyczny

Program Cisco Networking Academy oferuje możliwość uzyskania praktycznej wiedzy z dziedziny projektowania, rozwoju i utrzymywania sieci telekomunikacyjnych.
Program nastawiony jest na pracę nad sobą w roli liderki/lidera, budowanie osobistego autorytetu, umacnianie morale zespołu/załogi, zarządzanie relacjami i zmianami w dynamicznym otoczeniu biznesowym.
Celem kształcenia jest zdobycie i rozszerzenie zakresu wiedzy oraz nabycie konkretnych, praktycznych umiejętności z uwzględnieniem specyfiki pracy w branży, rozwój kompetencji zwiększających przewagę konkurencyjną.
Celem programu jest dostarczenie wiedzy i umiejętności stworzenia efektywnego planu rozwoju zespołu. Dzięki temu dowiesz się, jak budować długotrwałe zaangażowanie zespołów.
Trzyweekendowy kurs adresowany do osób pracujących w przemyśle farmaceutycznym i medycznym.
Program przeznaczony dla osób z wyższym wykształceniem, pracujących lub mających zamiar podjąć pracę w sektorze farmaceutycznym oraz instytucjach organizujących i finansujących opiekę zdrowotną.
Program przeznaczony jest dla urzędników odpowiedzialnych za ochronę środowiska, pracowników laboratoriów środowiskowych, projektantów, pracowników odpowiedzialnych za bezpieczeństwo w środowisku pracy.
To interaktywny, trzymiesięczny kurs w formule e-learningowej, oparty na sprawdzonym naukowo modelu „Instructor-Guided Project-Based Learning”.
Jest to kompleksowy kurs (w dużej części warsztatowy) zarządzania bezpieczeństwem informacji (w tym danych osobowych) w organizacjach biznesowych, usługach publicznych, jednostkach administracji publicznej oraz organizacjach non-profit.
Kurs dostarcza zaawansowaną wiedzę i umiejętności rozumienia zagadnień związanych z zagrożeniami i ryzykiem w przetwarzaniu informacji.
filtry