Wszystkie wydarzenia

Wernisaż instalacji przestrzennej HA-LAS - podsumowanie projektu HAŁAS :W CENTRUM

28.06 godz. 18:00

Gmach Główny Politechniki Warszawskiej oraz plac przed Gmachem, Pl. Politechniki 1

Jaka jest różnica pomiędzy hałasem a HA-LASEM? Zapraszamy na wernisaż instalacji Ha-LAS, stworzonej przez studentów Wydziału Architektury Politechniki Warszawskiej (specjalność „Miasto jako miejsce do życia”).

Będzie to podsumowanie całorocznego projektu edukacyjnego :W CENTRUM, w ramach którego Oddział Warszawski SARP, Wydział Architektury PW oraz Grupa Saint-Gobain podejmują co roku najważniejsze i najbardziej aktualne miejskie wyzwania. W tym roku tematem projektu jest hałas.

Podczas wernisażu będzie można się dowiedzieć, dlaczego HA-LAS, czyli nowa funkcja użytkowa w mieście, służy budowaniu świadomości społecznej na temat zagrożeń powodowanych przez hałas oraz jak można poprawić istniejący krajobraz akustyczny miasta.

Po więcej informacji na temat projektu HAŁAS :W CENTRUM zapraszamy na stronę www, Facebooka, Instagrama i LinkedIna.