Podsumowanie Zjazdu Absolwentów
563 osoby wzięły udział w Zjeździe Absolwentów Politechniki Warszawskiej, który odbył się w dniach 14–16 czerwca 2026 roku i był częścią obchodów 200-lecia naszej Uczelni. Na PW gościliśmy przedstawicieli 68 roczników – najstarsi skończyli studia w 1952 roku, najmłodsi – w roku 2026. Wydarzenie stało się okazją do wspomnień, dzielenia się doświadczeniami, rozmów o współpracy i przyszłości.