Przejdź do treści

Opublikowano: 12.05.2022 16:52

Konferencja mentoringowa PW

Już 25 maja 2022 roku Duża Aula Politechniki Warszawskiej stanie się miejscem wymiany doświadczeń, wiedzy i inspiracji na temat pracy, przedsiębiorczości i mentoringu. To będzie pierwsza tego typu konferencja organizowana przez PW. W ten sposób chcemy wzmacniać relacje uczelnia – biznes i studenci – absolwenci oraz przybliżać i rozwijać wartości prowadzonego od 2018 roku politechnicznego programu mentoringowego, koordynowanego przez Biuro Karier PW.

Konferencja będzie się składać z serii krótkich wystąpień, dotyczących relacji mistrz, przewodnik, przyjaciel – uczeń. Swoimi doświadczeniami podzielą się przede wszystkim mentorzy z naszego programu – w większości są to absolwenci Politechniki Warszawskiej. Wystąpią m.in. Piotr Pyszkowski (Tequmq AG), Maciej Krzesicki (Toyota), Arkadiusz Ciesielski (PKN Orlen) i Katarzyna Puścizna (Orange).

Wśród prelegentów pojawią się także prof. Andrzej Jacek Blikle – matematyk, informatyk i przedsiębiorca, Marek Siudym – aktor i trener jeździectwa, mentor młodych aktorów i zawodników, Jakub Przygoński – kierowca rajdowy, absolwent Wydziału Samochodów i Maszyn Roboczych PW, dr Jolanta Ewartowska – Kanclerz PW, a także nasi studenci.

W trakcie konferencji nie zabraknie okazji do poznawania nowych, ciekawych ludzi i do rozmów.

Wydarzenie otworzy prof. dr hab. inż. Robert Zalewski, Prorektor PW ds. Studenckich.

Szczegółowy program jest dostępny na stronie Biura Karier PW – organizatora konferencji.

Wstęp na wydarzenie będzie się odbywał na podstawie zaproszeń. Wszyscy będą mogli oglądać konferencję dzięki transmisji online.