Przejdź do treści

Opublikowano: 14.04.2022 10:28

Medale dla PW w Akademickich Mistrzostwach Polski

Czekamy na kolejne sukcesy w Akademickich Mistrzostwach Polski, fot. AMP w Szachach / Agencja Reklamy FIVE

Reprezentanci Politechniki Warszawskiej stanęli na podium w rywalizacji w judo, pływaniu i szachach.

Cztery medale AMP wywalczyli nasi zawodnicy startujący w judo. Srebro zdobyli Aleksandra Sokołowska (kategoria do 63 kg) i Wiktor Tworzydło (kategoria +100 kg), a brąz – Mateusz Bugaj (kategoria do 81 kg) i Albert Sowa (kategoria +100 kg).

W zmaganiach pływaków z bardzo dobrej strony zaprezentował się Robert Kusto, który był drugi na 50 m stylem klasycznym.

Zespołowość na medal pokazali szachiści z PW. Dzięki nim nasza Uczelnia zdobyła dwa brązowe medale AMP – w turnieju drużynowym i klasyfikacji generalnej.

Sezon Akademickich Mistrzostw Polski trwa. My możemy się już pochwalić wywalczonymi w marcu medalami w narciarstwie.

Wszystkie wyniki i klasyfikacje można śledzić na stronie AMP.