Wszystkie wydarzenia

Wystawa najlepszych studenckich koncepcji na Kampus Łukasiewicza Warszawa

28.02 godz. 08:00 − 03.03 godz. 18:00

Gmach Główny PW, Duża Aula

Zapraszamy na wystawę najlepszych studenckich projektów na koncepcję Kampusu Łukasiewicza Warszawa.

Autorami prac są studenci 7. semestru studiów inżynierskich Wydziału Architektury Politechniki Warszawskiej. Projekty zostały przygotowane pod kierunkiem pracowników dydaktyczno-badawczych i są rezultatem warsztatów architektoniczno-urbanistycznych - wspólnego przedsięwzięcia Wydziału Architektury PW i Centrum Łukasiewicz.

Prace przedstawiają koncepcje zagospodarowania przestrzennego terenu kampusu badawczo-rozwojowego planowanego w Macierzyszu (gm. Ożarów Mazowiecki) oraz projekty architektoniczne budynków laboratoryjnych, które mają powstać w pierwszym etapie inwestycji.

Podczas wernisażu wystawy, który zaplanowano na 28 lutego na godz. 15.30, nagrodzeni zostaną autorzy najlepszych prac.