Wszystkie wydarzenia

Kto wymyśla Warszawę? Wystawa studenckich prac i spacery

21.04 godz. 18:00 − 23.04 godz. 18:00

Komuna Warszawa, ul. Emilii Plater 31

Teatr Komuna Warszawa i Fundacja Bęc Zmiana zapraszają na weekend wydarzeń poświęconych współczesnemu myśleniu o rozwoju miasta. W projekt zaangażowani są studenci, absolwenci i pracownicy Wydziału Architektury Politechniki Warszawskiej. Wstęp na wszystkie wydarzenia jest wolny.

Wydarzenia z udziałem osób związanych z PW:

• Wystawa „Lotnisko. Szczególny fragment Ściany Zachodniej”
    Projekty adaptacji pasażu-łącznika budynków Elektrimu i Marriotta jako otwartej przestrzeni publicznej, czyli wystawa prac studentów Wydziału Architektury Politechniki Warszawskiej.
    Termin: 21-23 kwietnia 2023 roku
  • Wystawa „Improwizacja, błąd i chaos. Poszukiwanie alternatyw dla konwencjonalnych metod powstawania przestrzeni publicznych”
    Prezentacja pracy dyplomowej Aleksandra Gadomskiego - absolwenta Wydziału Architektury Politechniki Warszawskiej. W ramach dyplomu powstał projekt urbanistyczny otoczenia siedziby Teatru Komuna/Warszawa.
    Termin: 21-23 kwietnia 2023 roku
  • Spacer urbanistyczny z dr. inż. arch. Arturem Jerzym Filipem wokół siedziby Teatru Komuna Warszawa, towarzyszący wystawie prac studenckich z Wydziału Architektury PW poświęconych zagospodarowaniu tzw. „lotniska” - pasażu łączącego wieżowce Elektrimu i Marriotta.
    Termin: 22 kwietnia 2023 roku, godz. 12.00
  • Oprowadzanie po siedzibie Teatru Komuna Warszawa z Maciejem Siudą i Aleksandrem Gadomskim, towarzyszące wystawie „Improwizacja, błąd i chaos. Poszukiwanie alternatyw dla konwencjonalnych metod powstawania przestrzeni publicznych” - pracy dyplomowej Aleksandra Gadomskiego - absolwenta Wydziału Architektury Politechniki Warszawskiej.
    Termin: 23 kwietnia, godz. 12.00

Więcej informacji o wydarzeniu na Facebooku