Konferencja Naukowa Architecture of Challenges Experiment In Space - The Space of Experiment - 2026
od 29.06.2026 godz. 09:00
do 30.06.2026 godz. 17:00
Łazienki Królewskie, Pałac Czapskich - ASP w Warszawie
Architektura funkcjonuje jako dziedzina eksperymentu, który nieustannie poszukuje nowych sposobów kształtowania ludzkiej przestrzeni w dynamicznie zmieniającym się świecie. Stanowi ona platformę dialogu, współtworzenia praktyk miejskich i kształtowania narracji społecznych. Eksperyment architektoniczny obejmuje nie tylko formę, lecz przede wszystkim relacje między człowiekiem, środowiskiem i technologią, które determinują jakość przestrzeni.
Konferencja Naukowa Architecture of Challenges to cykliczne wydarzenie organizowane co roku na Wydziale Architektury Politechniki Warszawskiej, przyciągające ekspertów i naukowców z czołowych uniwersytetów z Europy i ze świata.
Na wydarzenie obowiązują zapisy. Szczegółowy program oraz formularz zgłoszeniowy zostaną opublikowane na dedykowanej stronie wydarzenia: https://architectureofchallenges.pl/#/