Wszystkie wydarzenia

Efektywność osobista - Projektor Kariery

10.09 godz. 12:15 − 11.09 godz. 15:45

Biuro Karier Politechniki Warszawskiej zaprasza na dwudniowe e-szkolenie “Efektywność osobista”.

Gdzie? Wydarzenie realizowane online. Na dzień przed wydarzeniem zapisane osoby otrzymają mailowo instrukcję dołączenia do spotkania online.

Kiedy? 10 września i 11 września 2020 r. (czwartek i piątek), w godz. 12:15-15:45

Dla kogo: Studenci PW zapisani / chcący się zapisać do Projektora Kariery (sprawdź link) czyli studenci 4-ech ostatnich semestrów studiów I lub II stopnia (studia stacjonarne i niestacjonarne).

W programie:

• Cele krótko i długo-terminowe,
  • Techniki skutecznego planowania,
  • Narzędzia wspierające osiąganie celów,
  • Znaczenie motywacji, przekonań, postawy, wartości w indywidualnych preferencjach dotyczących osiągania celów.