Nagrody w konkursie Złoty Inżynier 2022

Tytuł „Złotego Inżyniera” w kategorii „Konstrukcje” otrzymał prof. dr hab. inż. Piotr Wolański – były Prodziekan i Dziekan Wydziału Mechanicznego Energetyki i Lotnictwa oraz Prorektor ds. Nauki.

Laureatką „Srebrnego Inżyniera” w kategorii „Nauka” została prof. dr hab. inż. Anna Boczkowska, Dziekan Wydziału Inżynierii Materiałowej oraz zastępca Przewodniczącego Rady Naukowej Dyscypliny Inżynieria Materiałowa.

W kategorii „Nauka” wyróżnienie otrzymał dr hab. inż. Artur Badyda, prof. uczelni, kierownik Zakładu Informatyki i Badań Jakości Środowiska na Wydziale Instalacji Budowlanych, Hydrotechniki i Inżynierii Środowiska.

Na zdjęciu laureaci plebiscytu Złoty Inżynier 2023

Kto

prof. dr hab. inż. Piotr Wolański, prof. dr hab. inż. Anna Boczkowska, dr hab. inż. Artur Badyda, prof. uczelni