Przejdź do treści

Opublikowano: 18.02.2022 10:26

Zagraliśmy dla WOŚP — podsumowujemy wyniki

Za nami 30. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, edycji poświęconej okulistyce dziecięcej. Dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w licytacje i zbiórki!

Niezależnemu Zrzeszeniu Studentów PW udało się zebrać 5484 zł. To pieniądze, które darczyńcy wpłacali do e-skarbonki, zsumowane ze środkami uzbieranymi w trakcie licytacji gadżetów.

Koło Naukowe ADek zebrało 3007 zł, a Wydział Fizyki — 2685 zł.

Powodzeniem cieszyły się także aukcje przeprowadzone razem ze sztabem przy XIV LO im. Stanisława Staszica w Warszawie, szkoły pod patronatem PW. Licytującym najbardziej przypadła do gustu biała filiżanka z godłem PW zdobiona 24-karatowym płynnym złotem — zwycięzca aukcji wylicytował porcelanową czarkę za 1210 zł. Inżynierska filiżanka ze spodkiem została sprzedana za 580 zł, różowa porcelana z przepisu Bronisława Kryńskiego za 560 zł, a geometryczny kubek za 357 zł. Zwycięzcy licytacji w pakiecie dostali również słodki upominek — Miód Rektorski z naszej pasieki.

Drewniany domek dla dzieci, zbudowany przez zespół z Filii PW w Płocku, został kupiony za 2800. Kolorowa chatka już zdobi ogródek rodziny, która wygrała licytację.

Płocka filia PW wystawiła na Allegro także kaski budowlane i kamizelkę z podpisem Jurka Owsiaka. Przedmioty zostały wylicytowane za odpowiednio 1271 zł i 142,50 zł.

Za 1426 zł zdobył egzemplarz Explanatory Model Analysis zwycięzca aukcji prof. Przemysława Biecka, prodziekana ds. rozwoju Wydziału Matematyki i Nauk Informacyjnych.

Zwycięzcom wszystkich aukcji gratulujemy, niech zdobyte fanty służą jak najdłużej. Darczyńcom — dziękujemy!

Podobne tematy: