Opublikowano: 01.09.2023 15:48

Wyniki drugiej tury rekrutacji

Gratulujemy zakwalifikowanym osobom. Teraz czekamy na Wasze dokumenty

Braliście udział w drugim naborze na studia stacjonarne I stopnia? Mamy dla Was ważne informacje. Wyniki dla kierunków warszawskich są dostępne w systemie IRK od 1 września, a dla płockich – od 15 września.

Co zrobić, jeśli się zakwalifikowaliście? To czas na dostarczenie wymaganych dokumentów. Będą one przyjmowane w dniach 4–6 września w Warszawie, a w Płocku 18–19 września. Szczegółowe informacje o terminach i miejscach składania dokumentów określają Wydziały, dlatego obserwujcie strony www Wydziałów (tu znajdziecie listę), sprawdzajcie komunikaty w systemie IRK oraz swoje skrzynki mailowe. Jeśli nie złożycie dokumentów w terminie (bez względu na powód), to znaczy, że rezygnujecie z miejsca na liście zakwalifikowanych.

Jakie dokumenty należy dostarczyć?

• oryginał świadectwa dojrzałości (do wglądu) wraz z kserokopią,
  • dokument tożsamości (do wglądu),
  • 2 aktualne fotografie (o wymiarach 35x45 mm, zgodne z wymaganiami obowiązującymi przy wydawaniu dowodów osobistych) podpisane na odwrocie imieniem i nazwiskiem,
  • inne dokumenty wykorzystywane w procesie rekrutacji (dotyczy tylko osób, które takie dokumenty zgłosiły): oryginał dyplomu potwierdzający uzyskanie kwalifikacji zawodowych na poziomie technika wraz z kserokopią, oryginał dyplomu/zaświadczenia laureata/finalisty olimpiady lub konkursu, certyfikat znajomości języka obcego, dokument świadczący o odpowiedniej znajomości języka angielskiego.

Pamiętajcie, żeby zabrać ze sobą oryginały dokumentów do wglądu (tam, gdzie jest to zaznaczone) i żeby kserokopie dokumentów wykonać przed przybyciem na Uczelnię. Zgodność kopii z oryginałem będą poświadczać przyjmujący dokumenty współpracownicy Komisji Rekrutacyjnych.

Więcej informacji o składaniu dokumentów znajdziecie na stronie www poświęconej temu tematowi.