Przejdź do treści

Opublikowano: 02.12.2020 18:59

Szlachetna Paczka na Politechnice Warszawskiej – dołącz do akcji

fot. SSPW

Każdy z nas choć na chwilę może wcielić się w rolę św. Mikołaja i pomóc potrzebującym. Zapraszamy do wspierania Szlachetnej Paczki. Akcja trwa do 10 grudnia 2020 roku.

Dary takie jak żywność długoterminowa, środki chemiczne, artykuły szkolne, zabawki, ubrania, buty, środki higieny osobistej są zbierane w akademikach oraz w Gmachu Głównym w specjalnych, świątecznych kartonach.  

Ten rok jest szczególny, nie wszyscy mogą w takiej formie dołożyć swoją cegiełkę do Szlachetnej Paczki. Dlatego można ją też wesprzeć dzięki zbiórce online: https://zrzutka.pl/z/szlachetnapw.

Samorząd Studentów PW, który organizuje i koordynuje Szlachetną Paczkę na naszej Uczelni, przygotował również niespodzianki. Jedną z nich był koncert online zespołu Stach Bukowski.

Zachęcamy do dołączenia do wydarzenia na Facebooku. Tam wszystkie informacje o akcji, dodatkowych atrakcjach i rodzinach, do których trafi pomoc.

Jeśli ktoś chce kupić konkretną rzecz dla którejś z rodzin, prosimy o kontakt z Pauliną Podporą w celu ustalenia szczegółów: paulina.podpora@samorzad.pw.edu.pl

Warto pomagać. Dobro wraca!

Podobne tematy: