Przejdź do treści

Opublikowano: 05.03.2024 11:42

Przyjdź na Międzynarodowy Salon Edukacyjny i poznaj Politechnikę

Bądźcie #zawszeciekawi, bądźcie z nami 15 i 16 marca!

Co można studiować na naszej Uczelni? Jak się zarekrutować? I najważniejsze – czy jest trudno? Na te i wiele innych pytań będziemy odpowiadać 15 i 16 marca 2024 roku (godz. 9.00-16.00) w centrum wystawienniczym EXPO XXI w Warszawie. Zapraszamy na nasze stanowisko i prezentacje! 

Międzynarodowy Salon Edukacyjny organizowany przez fundację edukacyjną Perspektywy to cykliczna impreza, podczas której wystawiają się licea, technika i uczelnie – z Polski i nie tylko. Nie może tam więc zabraknąć Politechniki Warszawskiej. 

Na spotkania z nami zapraszamy uczniów, ich rodziców, nauczycieli, doradców zawodowych… – wszystkich, którzy są zainteresowani Politechniką Warszawską i studiowaniem oraz którzy są – jak głosimy w naszym uczelnianym haśle – #zawszeciekawi. 

Targi, stoisko nr 29

Na zwiedzających i ich pytania będziemy czekać na naszym stoisku – wyglądającym jak Duża Aula w Gmachu Głównym PW w wersji mini. Dzięki temu każda osoba będzie mogła poczuć się, jakby była na Politechnice. O to uczucie zadba też obsada stanowiska. Jak zawsze będą to nasi studenci, wspierani przez pracowników. To ludzie, którzy znają PW jak własną kieszeń. Podzielą się wiedzą o kierunkach studiów, Wydziałach, akademikach. Wyjaśnią proces rekrutacji, opowiedzą o życiu studenckim i doradzą, co warto robić poza zajęciami, żeby wycisnąć czas studiów jak cytrynę. Oczywiście będzie można też otrzymać ulotki i politechniczne gadżety. Zapraszamy na stanowisko nr 29! 

Prezentacje

Będzie się można z nami spotkać także w sali B podczas prezentacji. To będzie dawka informacji (o Politechnice) i inspiracji (do podejmowania mądrych i odważnych edukacyjnych decyzji) – wszystko w skondensowanej (20 minut) formie. 15 marca na naszej prezentacji widzimy się o godz. 11.30, a 16 marca o 11.40. 

Gdzie szukasz informacji o studiach i uczelniach? Kliknij w ten link, wypełnij krótką ankietę i pomóż nam być tam, gdzie jesteś Ty! 

Podobne tematy: