Opublikowano: 15.02.2023 15:21

Przed nami nowy semestr w Uniwersytecie Trzeciego Wieku PW

Słuchaczami UTW PW mogą być osoby, które skończyły 50 lat, złożą odpowiednią deklarację oraz wniosą ustalone opłaty

Wszystkich, którzy po okresie intensywnej pracy zawodowej, nadal chcą być aktywni i ciekawie spędzać czas, zapraszamy na zajęcia Uniwersytetu Trzeciego Wieku Politechniki Warszawskiej. Zapisy na semestr letni trwają do 24 lutego 2023 roku.

Na słuchaczy czekają wykłady (z historii architektury i sztuki, o kulturze i społeczeństwie oraz o technice), kursy komputerowe (na różnym poziomie), lektoraty z siedmiu języków (angielski, francuski, hiszpański, niemiecki, rosyjski, włoski i chiński), pracownie fotograficzne, pracownia plastyczna i ciekawe pracownie techniczne.

Tematyka wykładów i wykaz wszystkich zajęć z ich terminami znajdują się na stronie www UTW w zakładce Oferta zajęć. Osobom chcącym się zapoznać bliżej z opisami i poziomem kursów radzimy zacząć od zakładki z programami. Zajęcia odbywają się głównie w formie stacjonarnej, ale część z nich nadal jest prowadzona zdalnie.

Informacje o ciekawych wydarzeniach są udostępniane w komunikatach, a zaproszenia na wycieczki i imprezy organizowane przez Samorząd Słuchaczy – w zakładce Wycieczki i imprezy kulturalne.

Udział w UTW PW, poza złożeniem deklaracji członkowskiej, wymaga wniesienie opłaty rocznej w wysokości 60 zł. Dla osób zapisujących się w połowie roku jest ona obniżona do 40 zł. Opłata ta daje prawo do udziału we wszystkich wykładach oraz, za dodatkową opłatą, w innych aktywnościach UTW, czyli kursach, pracowniach, wycieczkach i imprezach kulturalnych.

Zajęcia w nowym semestrze rozpoczynają się 6 marca 2023 roku.

Zapisy są prowadzone w sekretariacie Uniwersytetu Trzeciego Wieku (Gmach Główny PW, pokój 220), telefonicznie pod numerem (22) 234 61 46 oraz mailowo pod adresem utw@pw.edu.pl. Sekretariat jest otwarty we wtorki i czwartki w godz. 10.00-15.00 oraz środy i piątki w godz. 10.00-13.00.

Więcej informacji o działalności naszego UTW na stronie www.utw.pw.edu.pl.