Przejdź do treści

Opublikowano: 31.03.2022 14:57

Drzwi Otwarte 2022

Ciekawi świata, nowych odkryć, niewykorzystanych możliwości? Zajrzyjcie na Plac Politechniki 28 maja – nie zawiedziecie się!

Jak wiosna, to… Drzwi Otwarte! W tym roku wracamy do formuły stacjonarnej – z radością zapraszamy do Gmachu Głównego i na kampus PW. Widzimy się w sobotę 28 maja od 10:00 do 16:00.

Jak to działa? Z czego jest zrobione? Czy da się wymyślić coś innego, lepszego, zupełnie nowego? Politechnika Warszawska szuka tych, którzy uwielbiają zadawać sobie pytania. Genialne pomysły powstają metodą prób i błędów. Nie wierzysz? Przyjdź, porozmawiaj z nami i przekonaj się, że PW to cały kampus możliwości.

Przygotowaliśmy 4 strefy. W każdej — coś ciekawego :-)

Strefa informacji — Duża Aula Gmachu Głównego

To tutaj znajdziesz stanowiska wydziałów i stanowiska tematyczne. Jeśli chcesz porozmawiać ze studentami i wykładowcami o kierunkach studiów, przedmiotach i wszystkim tym, co przychodzi do głowy na hasło życie studenckie (na przykład o akademiku, stypendiach, wyjazdach erasmusowych, zajęciach sportowych), to w Dużej Auli znajdziesz odpowiedź na swoje pytania. W centralnym punkcie będzie czekał zespół, który zmierzy się ze wszystkimi pytaniami związanymi z zasadami przyjęć na studia.

Strefa inspiracji — kampus centralny

Marzysz o skonstruowaniu motocykla, bolidu, zaprogramowaniu własnego robota albo robieniu pokazów chemicznych, jakich świat nie widział? Na tyłach Gmachu Głównego znajdziesz studentów z kół naukowych, którzy tworzą fenomenalne projekty. Zobacz je z bliska, porozmawiaj z twórcami i znajdź ludzi, z którymi już niedługo możesz urzeczywistniać własne pomysły.

Studentów i ich inżynierskie cudeńka znajdziesz też na placu przed Gmachem Głównym.

Strefa integracji

Poczuj się jak u siebie — weź udział w spotkaniach tematycznych przygotowanych przez wybrane wydziały i Ośrodek Kształcenia na Odległość.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj wydarzenie na Facebooku PW