Przejdź do treści

Opublikowano: 18.05.2023 09:45

Badaczka z PW wśród wyróżnionych ekspertek w obszarze cloud computing

Prof. Agnieszka Bitkowska

Prof. Agnieszka Bitkowska z Wydziału Zarządzania PW znalazła się na liście TOP 100 Women in Cloud Computing – nierankingowym zestawieniu kobiet, które w Polsce zawodowo zajmują się chmurą obliczeniową.

Lista obejmuje 100 ekspertek z kraju i zagranicy, ale pracujących w Polsce. Zostały wybrane na podstawie ich osiągnięć zawodowych w dziedzinie cloud computing, wkładu w branżę oraz potencjału wpływania i kształtowania przyszłości przetwarzania w chmurze. W zestawieniu znalazły się przedstawicielki wielu środowisk: akademickiego, przemysłu, biznesu i sektora publicznego.

Podsumowanie przygotowała Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” we współpracy z Ośrodkiem Przetwarzania Informacji – Państwowym Instytutem Badawczym (OPI PIB).

Jury pod przewodnictwem Magdaleny Dziewguć, dyrektor Google Cloud Poland, wybierze 10 najwybitniejszych ekspertek w obszarze cloud computing. Lista TOP 10 Women in Cloud Computing zostanie ogłoszona podczas konferencji Perspektywy Women in Tech Summit 2023 (14-15 czerwca).

Pełna lista TOP 100 Women in Cloud Computing jest dostępna na stronie womenintechsummit.pl

Podobne tematy: