Opublikowano: 01.09.2020 18:05

Kino samochodowe na PW

Zapraszamy na seans w kinie samochodowym na PW!

Trabanty, mercedesy, fiaty i hummery – wszystkie te auta mamy nadzieję zobaczyć w naszym plenerowym kinie samochodowym, które 18 września pojawi się na parkingu BIS II między Wydziałem Elektroniki i Technik Informacyjnych a Wydziałem Inżynierii Lądowej.

Wybór odpowiedniego filmu nie był łatwy. Zainspirował nas baśniowy zegar zawieszony na szczycie schodów w Dużej Auli Gmachu Głównego PW.

Wszystkich zmotoryzowanych kinomaniaków zapraszamy na pokaz „Zegara Czarnoksiężnika”, filmu, którego główny bohater próbuje rozwikłać zagadkę zaginionego mistrza czarnej magii – konstruktora zegara odmierzającego czas do nadchodzącej Apokalipsy. 105 minut wypełnionych magią pozwoli na chwilę zapomnieć o codzienności i przenieść się w świat pełen fantastycznych zagadek i niespodzianek.

Regulamin udziału w pokazie filmowym

Zapisy są zamknięte, dziękujemy za wszystkie zgłoszenia.