Opublikowano: 04.11.2022 17:40

Kiermasz Świąteczny PW 2022

To już tradycja, że na początku grudnia na placu przed Gmachem Głównym stają domki ze świątecznymi specjałami. Tak będzie też w tym roku. Zapraszamy wszystkich od 1 do 3 grudnia w godz. 10.00-18.00. 

Zdjęcie ludzi przy politechnicznym domku na Kiermaszu Świątecznym PW 2022

Wstęp na Kiermasz jest wolny - zachęcamy wszystkich do udziału! 

Centralnym punktem Kiermaszu Świątecznego PW 2022 będzie oczywiście domek z politechnicznymi gadżetami. Wśród nich nie zabraknie nowych wzorów kultowych skarpetek PW. Przygotowaliśmy też m.in. kubki, filiżanki, torby, czapki, rękawiczki, gry, maskotki, pierniki, ozdoby świąteczne oraz gadżety, które przydadzą się każdemu inżynierowi i przyszłemu inżynierowi. Będzie także Miód Rektorski z pasieki znajdującej na terenie CEZAMAT-u. Po raz pierwszy na naszym Kiermaszu pojawi się również rękodzieło wykonane i przekazane przez studentów, doktorantów i pracowników PW.

Wszystkie gadżety i wyroby będzie można otrzymać w zamian za datek - jak co roku zebrane pieniądze zostaną przeznaczone na Stypendium pod choinkę - specjalne wyróżnienie dla zdolnych i aktywnych studentów i doktorantów PW. Uwaga, datki przyjmujemy tylko w gotówce, ale najbliższy bankomat jest w holu Gmachu Głównego. 

Pierwszego dnia Kiermaszu - 1 grudnia uroczyście rozpoczęliśmy okres świąteczny na PW. Ogłosiliśmy laureatów tegorocznej edycji Stypendium pod choinkę i wręczyliśmy im nagrody (fundusze na ten cel zgromadziliśmy dzięki hojności uczestników ubiegłorocznego Kiermaszu), przekazaliśmy choink dla Wydziałów PW i zaprezentowaliśmy świąteczne dekoracje Gmachu Głównego, w tym nową iluminację.

Wstęp na naszą trzydniową imprezę jest wolny. Gorąco zachęcamy wszystkich do udziału i do dołączania do wydarzenia na Facebooku!