Opublikowano: 02.03.2023 15:04

Drzwi Otwarte 2023

Drzwi do nas są otwarte zawsze, ale jest taki dzień w roku, kiedy nawet na moment się nie zamykają. Na wszystkich, którzy są #zawszeciekawi – świata, ale także informacji o naszych kierunkach, rekrutacji, życiu studenckim i całej Politechnice zapraszamy 20 maja 2023 roku w godz. 10.00-15.00 do Gmachu Głównego i na Wydziały PW.

Zdjęcie Gmachu Głównego Politechniki Warszawskiej

Spotkajmy się na Politechnice Warszawskiej!

W jednej z najpiękniejszych przestrzeni Warszawy – w Dużej Auli Gmachu Głównego zaprezentujemy naszą Uczelnię i Wydziały. Opowiadać będą o nich najlepsi możliwi przewodnicy – studenci, doktoranci i pracownicy. To będzie okazja, żeby zadać nurtujące pytania o studia i po prostu poznać ludzi z Politechniki.

Wszystko, co trzeba wiedzieć o kierunkach, zasadach i terminach rekrutacji, przybliżymy podczas prezentacji. Widzimy się na niej w Małej Auli Gmachu Głównego – i to dwukrotnie – o godz. 11.00 i 13.00.

Będziemy nie tylko mówić, ale też pokazywać. W naszym centralnym budynku i przed nim będzie można podziwiać inżynierskie projekty i pomysły. Nie zabraknie niespodzianek.

Swoje atrakcje przygotowują również Wydziały PW – zaproszą do swoich sal, laboratoriów, warsztatów.

Czekamy na Was! Spotkajmy się na Politechnice Warszawskiej!

Więcej szczegółów o programie wydarzenia zaprezentujemy wkrótce.