Przejdź do treści

Złote medale Akademickich Mistrzostw Świata

Studiujący na Wydziale Mechanicznym Energetyki i Lotnictwa Marek Kania został dwukrotnym akademickim mistrzem świata w łyżwiarstwie szybkim.

Zobacz więcej

Grafika przedstawiająca komputer i napis: www PW

#ZAWSZECIEKAWI

To nowa odsłona strony www Politechniki Warszawskiej, uruchomiona w grudniu 2023 roku – efekt pracy uczelnianego zespołu. Zmieniliśmy wygląd, oprogramowanie i treści. Będziemy oczywiście nadal rozwijać serwis, a tymczasem życzymy miłego korzystania!

Na zdjęciu Gmach Główny PW w zimowej scenerii

Zima na PW

Gmach Główny jak z bajki

Siedziba naszej Uczelni wygląda magicznie o każdej porze roku. W ostatnich latach najrzadziej możemy go podziwiać w zimowej odsłonie, dlatego tym bardziej wyczekujemy tych momentów.

Lubimy oglądać zdjęcia i nagrania Gmachu Głównego udostępniane w mediach społecznościowych. Zachęcamy, żeby w takich materiałach oznaczać profile Politechniki Warszawskiej. Zareagujemy!

 

Na grafice oko ze szkłem powiększającym, na żółtym tle

Zaproszenie

Drzwi Otwarte PW

Do matury zostało już mniej niż 100 dni. Po zakończeniu egzaminów – w sobotę 25 maja – zapraszamy na Politechnikę Warszawską na Drzwi Otwarte.

To będzie doskonała okazja, żeby poznać nasze kierunki, odwiedzić Wydziały i porozmawiać z ludźmi, którzy na PW studiują i pracują i są #zawszeciekawi. Możecie do nich dołączyć!