Wszystkie wydarzenia

Webinarium o studiach podyplomowych Akademia Kaizen

26.09 godz. 17:00 − 26.09 godz. 18:00

Online

Wydział Mechaniczny Technologiczny Politechniki Warszawskiej zaprasza na webinarium dotyczące prowadzonych studiów podyplomowych Akademia Kaizen.

Spotkanie skierowane jest szczególnie do osób zainteresowanych tematyką lean, praktyków Kaizen, pracowników działów lean, managementu oraz osób odpowiedzialnych za rozwój kompetencji pracowników.

Gośćmi specjalnymi webinarium będą: Jakub Sokolewicz – Head of Business Development & Presales w Siemens Digital Industries Software oraz Aleksandra Wilczura, uczestniczka studiów podyplomowych Akademia Kaizen.

Studia prowadzą profesjonalni trenerzy, którzy na co dzień szkolą kadry specjalistów w przedsiębiorstwach produkcyjnych. Częścią programu są wyjazdy do firm produkcyjnych, w których odbywają się niektóre z zajęć.

Partnerami studiów są: Kaizen Institute Poland oraz Instytut Industry 4.0.

Rejestracja na webinarium oraz informacje organizacyjne dostępne są pod tym linkiem.