Wszystkie wydarzenia

Szkolenia w zakresie energetyki jądrowej – konferencja inauguracyjna

17.10 godz. 10:30 − 17.10 godz. 12:30

Online

W ramach realizacji szkoleń dla polskiego przemysłu w zakresie energetyki jądrowej odbędzie się w formule online konferencja inauguracyjna projekt.

W szkoleniach pod kątem wykonywania prac dla energetyki jądrowej mogą wziąć udział polskie przedsiębiorstwa z branży elektrycznej, budowlanej i metalowej.

Celem konferencji jest przekazanie informacji o organizowanych szkoleniach, zakresie merytorycznym oraz możliwości udziału i warunkach zgłoszeń.

Podczas konferencji zaproszeni przedstawiciele Rządu omówią założenia polityki energetycznej oraz projekt energetyki jądrowej w Polsce.

Na zlecenie Ministerstwa Klimatu i Środowiska szkolenia organizują Izba Gospodarcza Energetyki i Ochrony Środowiska oraz Sieć Badawcza Łukasiewicz – Instytut Spawalnictwa we współpracy z Wydziałem Inżynierii Lądowej Politechniki Warszawskiej.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny, rejestracja odbywa się poprzez formularz zgłoszeniowy.