Wszystkie wydarzenia

Seminarium „Rola modelowania i badań in-situ w zakresie zmian klimatu i jakości powietrza atmosferycznego w celu ochrony środowiska i zdrowia”

04.04 godz. 16:15 − 04.04 godz. 18:00

Online

Zapraszamy na seminarium uczelniane z cyklu „Horyzonty Dyscyplin Nauki”, podczas którego Zespół Ochrony Atmosfery Wydziału Instalacji Budowlanych, Hydrotechniki i Inżynierii Środowiska PW przedstawi badania modelowe, jak i doświadczalne skoncentrowane na zanieczyszczeniu powietrza atmosferycznego i zmianach klimatu.

Prelegentkami seminarium będą: dr inż. Magdalena Reizer (WIBHiIŚ), dr inż. Katarzyna Maciejewska (WIBHiIŚ), koreferentami będą dr inż. Krzysztof Skotak (IOŚ – PIB) i Łukasz Adamkiewicz (Europejskie Centrum Czystego Powietrza), a wydarzenie poprowadzi dr hab. inż. Mirosław Seredyński, prof. PW (WMEiL).

Seminarium organizuje Centrum Studiów Zaawansowanych Politechniki Warszawskiej. Spotkanie odbędzie się w formule online.

Więcej informacji (w tym link do rejestracji i instrukcja dołączenia do spotkania) na stronie www.csz.pw.edu.pl