Wszystkie wydarzenia

Konferencja i hackathon ETHWarsaw

01.09 godz. 10:00 − 04.09 godz. 16:00

Gmach Główny Politechniki Warszawskiej, Duża i Mała Aula, Pl. Politechniki 1

Konferencja i hackathon ETHWarsaw to wydarzenie skierowane do deweloperów, studentów i wszystkich osób zainteresowanych tematyką blockchain, a także chcących dołączyć do społeczności Web3.

W programie dwudniowej konferencji (1-2 września) prezentacje, warsztaty techniczne i panele dyskusyjne z udziałem konstruktorów Web3.

2 września o godz. 18.00 rozpocznie się dwudniowy hackathon. Inspiracją dla uczestników do budowania rozwiązań technologicznych mają być konferencyjne prezentacje.

Koszt udziału w konferencji to 100 dolarów, dla studentów opłata wynosi 25 dolarów. W przypadku rejestracji na hackathon udział w konferencji jest bezpłatny.

Politechnika Warszawska objęła patronat nad wydarzeniem.

Szczegółowe informacje, agenda wydarzenia i formularze zgłoszeniowe dostępne są na stronie www.ethwarsaw.dev.