Wszystkie wydarzenia

Forward-looking sessions 1 – Future of HEIs & Business Ecosystem

13.05 godz. 12:00 − 13.05 godz. 14:00

Online

Zastanawiasz się, jak będzie wyglądał świat po pandemii COVID-19? Jak zmieni się funkcjonowanie uczelni oraz przedsiębiorstw? Jakie nowe umiejętności będziesz musiał zdobyć, aby odnaleźć się na rynku pracy? Jak Przemysł 4.0 zmienia nasze życie? Politechnika Warszawska we współpracy z Uniwersytetem w Aalto oraz Uniwersytetem P.Porto realizuje projekt Universities of the Future wspierany przez Fundusze Europejskie w ramach projektu ERASMUS+. W ramach projektu zaplanowane są dwa spotkania z serii Forward-looking sessions, podczas których skupimy się na przyszłości nauczania, uczelni oraz przemysłu.

Czego można się spodziewać po wydarzeniu FLS?

• Doświadczonych prelegentów ze środowiska władz uczelni, przemysłu, instytucji publicznych oraz studentów.
  • Sesji Q&A, podczas której można zapytać prelegentów o nurtujące kwestie.
  • Tematyki poruszającej problemy związane z przyszłością nauki, uczelni oraz biznesu w dobie Przemysłu 4.0.

FLS 1, 13 maja – Future of HEIs & Business Ecosystem (panel dyskusyjny + sesja Q&A)FLS 2, 27 maja – Future of Learning (panel dyskusyjny + sesja Q&A)

Więcej informacji o spotkaniach można znaleźć na stronie wydarzenia na Facebooku.

Formularz rejestracyjny na Forward-looking sessions