Pracujemy nad nową stroną internetową

Pomóż nam ulepszyć stronę PW i weź udział w ankiecie, fot. BPI

Strona internetowa to wizytówka uczelni, która powinna być nowoczesna i przyjazna dla użytkownika. Jej głównym zadaniem powinno być dostarczanie najważniejszych informacji nt. funkcjonowania Politechniki. Prace nad nową politechniczną witryną internetową są w toku, a termin ich zakończenia planowany jest na koniec 2019 roku.

Budżet Partycypacyjny PW

Głosowanie na projekty zgłoszone do Budżetu Partycypacyjnego PW potrwa do 30 marca 2019 r.

Poznaj zakwalifikowane projekty

Young Programmer – kursy programowania dla młodzieży

Zajęcia Young Programmer będą się odbywały w pracowniach komputerowych Politechniki Warszawskiej między 9 marca a 27 kwietnia 2019 r., fot. pixabay

Rozpoczęła się rejestracja do siódmej edycji edukacyjnego projektu Fundacji Inceptio – Young Programmer. Od 9 marca do 27 kwietnia 2019 r. uczniowie z warszawskich szkół średnich, gimnazjów, a także dwóch ostatnich klas szkół podstawowych będą mogli wziąć udział w kursach z programowania w językach C, C++, Python oraz Arduino.

Trwają zapisy do Szkoły Młodego Chemika

Warsztaty Szkoły Młodego Chemika będą prowadzone na Wydziale Chemicznym PW, fot. pixabay

Szkoła Młodego Chemika to cykl warsztatów chemicznych, który Stowarzyszenie Studentów i Absolwentów Wydziału Chemicznego Politechniki Warszawskiej KLATRAT organizuje od 2008 r. Projekt skierowany jest do uczniów warszawskich szkół podstawowych (klasy 7-8), gimnazjów oraz szkół średnich.

Zespół z Wydziału Chemicznego wyróżniony w konkursie „Student-Wynalazca”

Zespół wyróżniony w konkursie "Student-Wynalazca": Michał Wrzecionek, dr inż. Agnieszka Gadomska-Gajadhur, dr inż. Paweł Ruśkowski, Monika Budnicka i prof. dr hab. inż. Ludwik Synoradzki

„Sposób wytwarzania dynamicznego substytutu kości gąbczastej wraz z powiązanymi rozwiązaniami” – to projekt, który zdobył uznanie jurorów IX edycji Ogólnopolskiego konkursu „Student-Wynalazca", organizowanego przez Politechnikę Świętokrzyską.

Nominacja profesorska dla naukowca z PW

Gmach Główny Politechniki Warszawskiej

Do grona profesorów nauk chemicznych dołączył dr hab. inż. Janusz Zachara z Wydziału Chemicznego Politechniki Warszawskiej.

Projekt absolwenta Wydziału Architektury PW z prestiżową nagrodą Archi-World Academy Awards.

Przemysław Chimczak jest architektem, specjalistą ds. colivingu i wynajmu, fot. Krzysztof Koszewski

Przygotowana przez Przemysława Chimczaka praca dyplomowa „Coliving. Perspektywy wprowadzenia nowej formy mieszkaniowej do Polski” zdobyła uznanie międzynarodowego jury, którego zadaniem było wybranie najciekawszych projektów budowlanych tworzonych w duchu smart city.

Sukces Koła Naukowego Robotyków na zawodach w Niemczech

Zespół Selfie na zawodach Carolo Cup 2019

Zespół Selfie zajmujący się tworzeniem autonomicznych pojazdów zajął trzecie miejsce w konkurencji jazda z parkowaniem i szóste w klasyfikacji generalnej w międzynarodowych zawodach Carolo Cup 2019 w Braunschweig w Niemczech (4-5 lutego 2019 roku).

Pracujemy nad nową stroną internetową

Pomóż nam zmienić naszą stronę

Uczelniana Oferta Dydaktyczna CSZ PW

Celem Uczelnianej Oferty Dydaktycznej jest poszerzanie wiedzy słuchaczy w wybranych kierunkach, a także pomoc i inspiracja w planowanej działalności naukowej.

Centrum Studiów Zaawansowanych Politechniki Warszawskiej zaprasza do zapoznania się z ofertą wykładów ogólnouczelnianych w semestrze letnim 2018/2019.