Przejdź do treści

Opublikowano: 11.03.2023 18:03

Dziękujemy za udział w Międzynarodowym Salonie Edukacyjnym

Każdy zwiedzający mógł liczyć na zestaw ulotek i uczelniane gadżety

Za nami dwa dni rozmów z uczniami, ich rodzicami i nauczycielami. Opowiadaliśmy o studiach na PW, zasadach rekrutacji, możliwościach rozwoju poza zajęciami i o tym, co to znaczy, że jesteśmy #zawszeciekawi. 

10 i 11 marca 2023 roku warszawska hala EXPO XXI stała się centrum informacji o szkołach średnich i uczelniach. Wśród wystawców nie mogło zabraknąć Politechniki Warszawskiej. Na naszym stanowisku można było spotkać studentów z różnych Wydziałów – najlepszych przewodników po PW. Odpowiadali na pytania maturzystów o kierunki, program zajęć, perspektywy zawodowe, dzielili się swoimi doświadczeniami i zapraszali na odbywające się na Politechnice wydarzenia (m.in. na 20 maja na Drzwi Otwarte). Nasze stoisko (zaaranżowane tak, by „przenosić” zwiedzających do Dużej Auli Gmachu Głównego PW) przyciągnęło prawdziwe tłumy. Nikt nie opuszczał nas z pustymi rękami – przygotowaliśmy zestaw ulotek i uczelniane gadżety.  

Pierwszego dnia targów z uczniami i nauczycielami spotkaliśmy się także w strefie prezentacji. To była dodatkowa okazja, żeby opowiedzieć o Politechnice. I tam frekwencja była imponująca – sala wypełniła się do ostatniego miejsca. 

Czy to zwiastun, czy równie duże będzie zainteresowanie rekrutacją na studia na PW? Na to liczymy! 

Podobne tematy: