Opublikowano: 01.06.2021 21:54

Rekrutacja na studia stacjonarne I stopnia

Ostatnie chwile na rejestrację!

Zdjęcie studentów na schodach Wydziału Matematyki i Nauk Informacyjnych

Kandydaci – czekamy na Was!

Co warto wiedzieć, żeby łatwo i efektywnie przejść przez rekrutację?

Oferta kierunków

Przed podjęciem decyzji o wyborze kierunku studiów zachęcamy do sprawdzenia, jaką ofertę mają poszczególne wydziały. Pełną listę wraz z informacją o liczbie dostępnych miejsc można znaleźć pod tym adresem.

Zasady przyjęć na studia

Warto, a nawet trzeba je poznać. Ogólne i szczegółowe zasady znajdziecie tutaj.

Jeżeli jesteście uczestnikami olimpiad, konkursów lub turniejów i chcielibyście sprawdzić, czy Wasze dyplomy/zaświadczenia dają dodatkowe punkty w rekrutacji, zajrzyjcie do tabeli, która znajduje się na tej stronie.

Zapisy

Jedyne miejsce, w którym możecie zarejestrować się jako kandydaci na studia na PW, to portal www.zapisy.pw.edu.pl. To tam już wkrótce znajdziecie listę kierunków, założycie swoje konta i przejdziecie proces rekrutacji. Uwaga! Sprawdzajcie komunikaty, które będą się pojawiały na Indywidualnym Koncie Rekrutacyjnym, zobaczycie tam informacje m.in. o Waszym statusie przyjęć.

Harmonogram rekrutacji

Nabór na studia to nieskomplikowany proces, pod warunkiem, że pamięta się o terminarzu rekrutacyjnym. Zapiszcie w swoich kalendarzach najważniejsze daty związane z rejestracją, wpisywaniem danych i składaniem dokumentów – i cieszcie się spokojem, jaki dają dopełnione formalności.

  • Uwaga! Rekrutacja na studia stacjonarne I stopnia i jednolite magisterskie na Wydziale Architektury była prowadzona do 24 maja, 5 czerwca odbył się sprawdzian uzdolnień i predyspozycji.
  • Nabór do PW Filii w Płocku rozpoczyna się 8 czerwca, jednak terminarz różni się od tego obowiązującego w Warszawie. Zachęcamy do sprawdzenia dat w naszej tabeli i na stronie internetowej Filii.

Wszystkie informacje dotyczące rekrutacji (nie tylko na studia stacjonarne I stopnia) można znaleźć w zakładce Rekrutacja.

Kandydatów na studia zapraszamy do wzięcia udziału w Pogotowiu Rekrutacyjnym – cyklicznych czatach z zespołem Biura ds. Przyjęć na Studia oraz studentami i reprezentantami wydziałów, którzy odpowiadają na pytania dotyczące naboru, procesu kształcenia, programów studiów i możliwości, jakie daje PW.

Więcej informacji o naszych wydziałach można znaleźć na ich stronach internetowych, a także na Facebooku.