Opublikowano: 15.02.2021 18:23

Politechnika Warszawska zagrała dla WOŚP

Podsumowujemy efekty inżynierskich zbiórek i licytacji.

• Licytacje prowadzone przez Niezależne Zrzeszenie Studentów PW zakończyły się ostatniego dnia stycznia. Wśród przedmiotów, które można było dzięki nim zdobyć, znalazła się m.in. unikatowa filiżanka z różowej porcelany As Ćmielów przekazana przez Rektora PW, prof. Krzysztofa Zarembę. Zwycięzcy licytacji zobowiązali się przekazać fundusze prosto do eSkarbonki Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Dzięki akcji NZS PW udało się zebrać 6 171 zł!
  • Także WRS Wydziału Fizyki założyła eSkarbonkę – do wirtualnej puszki powędrowało 2 670 zł od darczyńców.
  • Odkrywać! Ujawniać! Objaśniać! Zbiór esejów o sztuce prezentowania danych, czyli kolekcjonerski egzemplarz opracowania przygotowanego przez prof. Przemysława Biecka, został wylicytowany za 1 725 zł.
  • Za 743,57 zł wylicytowano możliwość poprowadzenia godzinnej audycji w Radiu Aktywnym, kultowej rozgłośni studenckiej PW.
  • Tegoroczni orkiestrowicze mieli też okazję wziąć udział w dwóch wyjątkowych aukcjach charytatywnych, których nagrodami są odwiedziny w Hali Wysokich Napięć Wydziału Elektrycznego i lot na symulatorze w Zakładzie Automatyki i Osprzętu Lotniczego Wydziału Mechanicznego Energetyki i Lotnictwa. Licytacje zakończyły się odpowiednio na kwocie 640 zł i 449 zł.

Dziękujemy wszystkim, którzy swoimi datkami wsparli zbiórki i licytacje dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.