Monitoring Karier Zawodowych Absolwentów

Wyniki najnowszego badania

Harry Potter studiowałby na Politechnice Warszawskiej - nowy wpis na blogu

Drużyna Warsaw Mermaids

Zawodnicy Warsaw Mermaids, w której gra czworo studentów Politechniki Warszawskiej, na treningach spotykają się dwa razy w tygodniu, wieczorami. Trening trwa około 3 godzin, zawsze na dworze – zimą również.

PW w rankingu Times Higher Education by Subject

Gmach Główny Politechniki Warszawskiej

Politechnika Warszawska jest jedyną polską uczelnią notowaną w rankingu Times Higher Education by Subject: engineering and technology. W zestawieniu 500 najlepszych szkół wyższych z całego świata, PW umieszczono w grupie znajdującej się na miejscach 401-500.

Podsumowanie badania Monitoring Karier Zawodowych Absolwentów

Studenci z pracami dyplomowymi

Biuro Karier PW oraz Dział Badań i Analiz CZIiTT po raz szósty przeprowadziły badanie Monitoring Karier Zawodowych Absolwentów. Wśród jego uczestników znalazły się 2018 osób, które w ostatnich latach ukończyły naszą Uczelnię, przede wszystkim absolwenci z rocznika 2015/2016.

Projektowanie przyszłości dla kobiet - Babskie Spotkania na PW

Kobieta

Wraz z nowym rokiem akademickim rozpoczęła się kolejna edycja cyklu Babskie Spotkania na PW. Tym razem temat przewodni brzmi: Poukładaj Sobie Karierę.

Inauguracja roku akademickiego 2017/2018 w Płocku

Inauguracja roku akademickiego 2017/2018

To już 51. inauguracja roku akademickiego w Filii Politechniki Warszawskiej w Płocku. W uroczystości, 6 października 2017 roku, uczestniczyli przedstawiciele Politechniki Warszawskiej oraz licznie zaproszeni goście.

"Medicina – Scientia – Cultura" – konferencja w 150. rocznicę urodzin Marii Skłodowskiej-Curie

Wybitni naukowcy z całego świata, trzy polskie uczelnie, a w tle historia życia i osiągnięć Marii Skłodowskiej-Curie. W 150. rocznicę urodzin wybitnej polskiej laureatki dwóch nagród Nobla zapraszamy do udziału w konferencji MSC2017 – "Medicina – Scientia – Cultura". Konferencja odbędzie się w dniach 6-8 listopada 2017.

Ruszają zajęcia matematyczne dla gimnazjalistów i licealistów

Kobieta pisząca na tablicy

W najbliższy wtorek, 17 października 2017 r., na Wydziale Matematyki i Nauk Informacyjnych Politechniki Warszawskiej ruszają zajęcia kółka matematycznego „Matematyka dla ambitnych”. Jest to kolejna, po MiNI Akademii Matematyki, propozycja dla młodych adeptów nauk ścisłych, przegotowana przez Politechnikę Warszawską.

Sukces naszych studentów w konkursie energii odnawialnej

Dominik Selwa, Monika Lis i Michał Zarębski po otrzymaniu nagrody za zajęcie trzeciego miejsca w konkursie

Zespół ze Studenckiego Koła Naukowego Energetyki Niekonwencjonalnej zajął trzecie miejsce w polskiej edycji międzynarodowego konkursu EDPR University Challenge.