Trzy projekty z PW z dofinansowanie z NCN

Narodowe Centrum Nauki podało wyniki konkursów: SONATA 13, SONATA BIS 7, MAESTRO 9 oraz HARMONIA 9. Wśród projektów zakwalifikowanych do finansowania znalazły się 3 zgłoszone przez naukowców Politechniki Warszawskiej.

Spotkania informacyjne Erasmus+

Chcesz podróżować, poznawać nowe kultury i jednocześnie studiować? Skorzystaj z programu Erasmus+ i wyjedź na studia za granicę.

Zgłoś się do konkursu "Innovators Under 35 Europe"

Naukowcy w laboratorium

Poszukiwani są innowatorzy przed 35. rokiem życia, którzy są autorami wizjonerskich projektów technologicznych. Rozpoczęły się zgłoszenia do kolejnej edycji prestiżowego konkursu "Innovators Under 35 Europe". Kandydatury europejskich innowatorów przyjmowane są do 12 marca.

Międzynarodowy Salon Edukacyjny PERSPEKTYWY 2018

Zapraszamy 23 i 24 lutego do PKiN!

Politechnika Warszawska na targach edukacyjnych

Politechnika Warszawska zaprezentuje swoją ofertę edukacyjną w kilku miastach w Polsce podczas dedykowanych targów edukacyjnych dla uczniów i maturzystów szkół średnich.

Nasi matematycy pomogą analizować dane o klientach banków

Matematyczne algorytmy potrafią dużo powiedzieć o klientach banków. Teraz naukowcy z Wydziału Matematyki i Nauk Informacyjnych PW zbudują model szacowania ryzyka kredytowego dla klienta detalicznego. Wszystko to w ramach wspólnego projektu z firmą FinAi, która otrzymała 7,3 mln zł dofinansowania od NCBiR w ramach programu Inteligentny Rozwój.

Identyfikacja PW eksponatem w Galerii Wzornictwa Polskiego

Zobacz wystawę w Muzeum Narodowym!

Pomysł z PW wyróżniony w konkursie "Student-wynalazca"

Plakat konkursu "Student-wynalazca"

Pięć równorzędnych nagród głównych, pięć wyróżnień oraz siedem nagród specjalnych przyznano w VIII edycji Ogólnopolskiego Konkursu "Student-wynalazca". Wśród wyróżnionych projektów znalazły się rozwiązania stworzone przez Przemysława Piaseckiego, doktoranta w Instytucie Radioelektroniki i Technik Multimedialnych na Wydziale Elektroniki i Technik Informacyjnych PW.

CSZ zaprasza na wykłady w semestrze letnim

Oferta skierowana jest przede wszystkim do doktorantów i studentów naszej Uczelni, ale mogą skorzystać z niej również pracownicy naukowi z innych instytucji badawczych. Zapisy prowadzone są od 12 do 18 lutego 2018.

CSZ zaprasza na wykłady w semestrze letnim