Portal Kandydata nominowany do Mobile Trends Awards 2017

Portal Kandydata zrealizowany przez Superskrypt znalazł się wśród nominowanych do nagrody Mobile Trends Awards 2017. Statuetki zostaną przyznane podczas największej w Polsce konferencji Mobile Trends Conference 2017 poświęconej rozwiązaniom mobilnym i nowym technologiom.

Autoryzacja Państwowej Agencji Atomistyki dla PW

Uczestnicy spotkania

Dzięki autoryzacji PAA nasi naukowcy będą mogli m.in. realizować prace badawcze oraz wspierać zadania realizowane przez dozór jądrowy w zakresie analiz bezpieczeństwa elektrowni jądrowej. Politechnika Warszawska jako jedyna instytucja w kraju posiada autoryzację w tym zakresie.

Rozdaliśmy nagrody w konkursie "Dom jutra"

– Realizacja rządowego programu mieszkaniowego jest wielkim wyzwaniem cywilizacyjnym – powiedział Piotr Dardziński, wiceminister nauki i szkolnictwa wyższego, podczas wręczenia nagród laureatom konkursu „Dom jutra. Model budownictwa dostępnego”. - Dlatego cieszę się, że w dyskusję o wizji dostępnego cenowo budownictwa mieszkaniowego tak licznie włączyli się młodzi profesjonaliści – studenci, doktoranci i absolwenci uczelni wyższych.

Studenci PW chcą zbudować elektryczny bolid dla niepełnosprawnych

Zespół pracujący nad projektem e-MaksPower

Nikt w Polsce nie skonstruował jeszcze takiego pojazdu. Wyzwanie podjął zespół składający się z przedstawicieli czterech kół naukowych działających przy Politechnice Warszawskiej. Trwa zbiórka funduszy na realizację przedsięwzięcia.

Rekrutacja uzupełniająca na studia na Wydziale EiTI

Gmach Wydziału Elektroniki i Technik Informacyjnych

Wydział Elektroniki i Technik Informacyjnych od 17 stycznia 2018 r. do 26 stycznia 2018 r. będzie prowadził drugi etap rekrutacji na niektóre kierunki studiów stacjonarnych I stopnia rozpoczynające się w semestrze letnim.

Wielcy muzycy w Dużej Auli

Za nami setny koncert z cyklu Wielka Muzyka w Małej Auli. Na scenie, tym razem w Dużej Auli Politechniki Warszawskiej, wystąpili znani naszej publiczności artyści. Setny koncert był retrospektywą dotychczasowych występów. Wydarzenie rozpoczęło uczelniane obchody setnej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości.

Poznaliśmy nowe władze Samorządu Studentów PW

W minioną sobotę, 13 stycznia 2018 r., wybrano nowe władze Samorządu Studentów Politechniki Warszawskiej. Nowym przewodniczącym SSPW został Konrad Krawczyk.

Soczewki Focusa – wybieramy najlepsze wynalazki minionego roku

Żagiel słoneczny Golden Fleece

Technologie powstające w naszym kraju mogą podbić świat. Redakcja magazynu „Focus” wybrała najciekawsze z nich, ale ostateczny werdykt mają podjąć czytelnicy. Wśród tegorocznych nominowanych znajduje się technologia, przy której pracowali nasi studenci.

Rekrutacja na studia

Zostań studentem najlepszej uczelni technicznej w Polsce!

Zagłosujmy na studentów PW w konkursie PZU!

Baner promujący konkurs PZU "Inwestycja w Przyszłość"

Mateusz Dardziński, Konrad Krasuski i Jakub Piech biorą udział w konkursie "Inwestycja w Przyszłość". Laureaci otrzymają m.in. stypendium w wysokości 5 tys. złotych.