Aktualności

Nowy program wsparcia dla pracowników PW planujących udział w konkursach ERC (European Research Council)

Logo ERC

Decyzją Rektora PW z 25 marca 2019 r. został ogłoszony konkurs na granty wewnętrzne dla pracowników naukowych Politechniki Warszawskiej, planujących złożenie wniosku o grant Europejskiej Rady ds. Badań Naukowych (ERC).

Warszawski Piknik Rodzinny – „Od MIKRO do MAKRO”

Zapraszamy na Warszawski Piknik Rodzinny – „Od MIKRO do MAKRO”.

Politechnika Warszawska i Fundacja Zwalcz Nudę połączyły siły przy organizacji jednego z największych, rodzinnych wydarzeń w Warszawie. Dzięki współpracy, w tym roku XIII edycja Warszawskiego Pikniku Rodzinnego jest organizowana wraz z politechnicznym Piknikiem Edukacyjnym „Od MIKRO do MAKRO”. Wydarzenie odbędzie się 14 kwietnia 2019 r. na Stadionie Syrenki Politechniki Warszawskiej, przy ul. Batorego 10a, w godzinach 12:00-17:00.

Gra terenowa „Portal Kandydata – Wejdź do Świata PW”

Łamanie szyfru "Enigmy", wymyślanie własnego łazika marsjańskiego, czy "podróż" między Warszawą a Sieradzem - to tylko część zadań, z którymi zmierzą się uczestnicy politechnicznej gry miejskiej, przygotowanej z okazji pierwszego dnia Drzwi Otwartych PW. Zapraszamy do udziału w zabawie już 6 kwietnia między 11:00 a 16:00.

PW kobiecymi oczami – akcja Dziewczyny na Politechniki

Zapraszamy na spotkanie „PW kobiecymi oczami”.

Tak samo jak w ubiegłym toku, również w tym, Drzwi Otwarte łączymy z akcją Dziewczyny na Politechniki. Z tej okazji organizujemy wyjątkowe spotkanie – „PW kobiecymi oczami”. Zapraszamy na wydarzenie 6 kwietnia 2019 r. o godz. 11.15.

Warszawskie Dni Informatyki 2019

26 i 27 marca 2019 roku

Za nami II edycja Międzywydziałowego Projektu Interdyscyplinarnego BIM

Rozwijanie umiejętności współpracy i komunikacji w wielobranżowych zespołach – to główny cel przedmiotu realizowanego przez pięć wydziałów Politechniki Warszawskiej. mpiBIM to pierwszy taki program funkcjonujący na polskich uczelniach. W jego drugiej edycji udział wzięło ponad 60 studentów, a efektem ich prac jest pięć projektów dotyczących zagospodarowania realnej przestrzeni – terenów w okolicach Kampusu Centralnego PW.

Dni Kultury Politechniki Warszawskiej 2019

Logo wydarzenia

Tak jak w latach ubiegłych, również i w tym roku Samorząd Studentów Politechniki Warszawskiej zaprasza na Dni Kultury PW. W tym roku DKPW odbędą się od 18 do 29 marca 2019 r.

Konkurs w ramach projektu PROM PW dotyczący udziału w krótkich formach kształcenia o międzynarodowym charakterze (CWM/PROM PW/2019/1)

Fot. NAWA

W związku z udziałem Politechniki Warszawskiej w projekcie PROM PW - Międzynarodowa wymiana doktorantów i kadry akademickiej, Centrum Współpracy Międzynarodowej ogłasza konkurs nr CWM/PROM PW/2019/1 dla doktorantów i kadry akademickiej poniżej 40 roku życia w celu udziału w krótkich formach kształcenia o międzynarodowym charakterze.

CIX koncert z cyklu Wielka Muzyka w Małej Auli

Fot. BPI

Zapraszamy już 23 marca 2019 r. do Gmachu Głównego PW, gdzie w Dużej Auli połączone siły chórów z Polski i Niemiec, wykonają jedno z największych dzieł Jana Sebastiana Bacha – Pasję według św. Mateusza.

Budżet Partycypacyjny PW

Głosowanie na projekty Budżetu Partycypacyjnego PW potrwa do 30 marca 2019 r.

Oddaj swój głos