Liceum im. Stefana Batorego z patronatem Politechniki Warszawskiej

Barbara Kordas i prof. Janusz Walo

Do grona szkół objętych patronatem naszej Uczelni dołączyło II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Stefana Batorego w Warszawie. Podczas spotkania, które odbyło się 19 września 2017 r. na Politechnice Warszawskiej, porozumienie w tej sprawie podpisali Prorektor ds. Studenckich - dr hab. inż. Janusz Walo, prof. PW oraz Dyrektor II LO - Barbara Kordas.

Nasi studenci w finale międzynarodowego konkursu

Zespół SPMIP: Krystian Rosłon, Maksymilian Krajewski i Mateusz Zaborski

Zespół SPMIP z Politechniki Warszawskiej znalazł się w finale Valeo Innovation Challenge 2017 w kategorii „Innowacja Technologiczna”. Jest zaledwie jedną z trzech wyróżnionych w ten sposób ekip.

Stypendium m.st. Warszawy im. Jana Pawła II

Do 10 października warszawscy studenci mają czas, żeby ubiegać się o Stypendia m.st. Warszawy im. Jana Pawła II. A jest o co walczyć! Stypendia wynoszą od 200 do nawet 1500 zł miesięcznie.

Studenci PW i SGH laureatami konkursu Google Online Marketing Challenge

Bartłomiej Niespodziany i Joanna Sałacińska z Politechniki Warszawskiej wraz z Dianą Rumin i Justyną Górską ze Szkoły Głównej Handlowej znaleźli się wśród najlepszych drużyn z Europy w konkursie Google na przeprowadzenie kampanii Adwords.

Politechnika Warszawska na Festiwalu Nauki 2017

Podczas warszawskiego Festiwalu Nauki nie mogło zabraknąć politechnicznego pierwiastka. W naszych laboratoriach i salach wykładowych czeka na uczestników festiwalu potężna dawka wiedzy.

Wrzesień na Politechnice Warszawskiej

Zobacz, co czeka nas w tym miesiącu

Nabór kandydatów do projektu BiOpTo

Instytut Mikromechaniki i Fotoniki Wydziału Mechatroniki Politechniki Warszawskiej ogłasza nabór kandydatów do projektu BiOpTo: Tomograficzny mikroskop fazowy do zastosowań w biomedycynie.

Centrum Studiów Zaawansowanych zaprasza na wykłady

Gmach Główny PW

Oferta skierowana jest przede wszystkim do doktorantów i studentów naszej Uczelni, ale mogą skorzystać z niej również pracownicy naukowi z innych instytucji badawczych. Zapisy prowadzone są od 18 do 29 września 2017.

Kamila Doniec i Filip Bożek laureatami konkursu Mieszkanie Plus

Kamila Doniec i Filip Bożek wraz z prezesem S.A.M.I. Architekci Mariuszem Lewandowskim odbierają nagrodę w konkursie

Tegoroczni dyplomanci studiów magisterskich na Wydziale Architektury Politechniki Warszawskiej otrzymali jedną z czterech równorzędnych głównych nagród w konkursie na opracowanie projektu Modelowego Domu Wielorodzinnego programu Mieszkanie Plus. W konkursie wzięli udział jako zespół projektowy pracowni S.A.M.I Architekci.

Wydział Elektryczny PW współorganizatorem prestiżowej konferencji

European Conference on Power Electronics and Applications to jedna z najbardziej prestiżowych międzynarodowych konferencji z dziedziny energoelektroniki i napędów elektrycznych. Wybitni naukowcy i eksperci spotkają się w dniach 11-14 września 2017 w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie. Współorganizatorem konferencji jest Wydział Elektryczny Politechniki Warszawskiej.