Zapraszamy na Galę Złotej Kredy i rozdanie Stypendium pod Choinkę

Fot. BPI

W ramach tegorocznych obchodów Święta Politechniki Warszawskiej, 17 listopada o godz. 15.00, podczas Gali Złotej Kredy w Małej Auli Gmachu Głównego zostaną przyznane nagrody dla najlepszych wykładowców i prowadzących ćwiczenia, laboratoria lub projekty. Podczas tego samego wydarzenie zostaną również wręczone Stypendia pod Choinkę dla zdolnych studentów. Pieniądze na ten cel zostały zebrane podczas zeszłorocznego Kiermaszu Świątecznego PW.

Nagroda „Złota Kreda” została ustanowiona, aby wyróżnić najlepszych, zdaniem studentów, nauczycieli akademickich. Jest to forma wyrażenia uznania studentów wobec tych pracowników naukowych, którzy swoim zaangażowaniem, wiedzą, pasją i otwartością prowokowali do myślenia, rozwijania się i poszerzania horyzontów.

Stypendia pod Choinkę otrzymują najzdolniejsi i najaktywniejsi studenci Politechniki Warszawskiej, wybrani spośród kandydatów zgłoszonych przez władze wydziałowe. Stypendium zasilają kwoty zebrane podczas Kiermaszu Świątecznego Politechniki Warszawskiej. Tegoroczny, trzeci z rzędu Kiermasz odbędzie się 3-4 grudnia br. Również w tym roku uczestnicząc w nim będzie można wesprzeć naszych studentów. Na Pl. Politechniki stanie m.in. domek wystawienniczy, w którym za dowolny datek będzie można dostać politechniczne gadżety: termokubki, skarpetki, czapki, rękawiczki, puzzle i wiele innych.

Wszyscy odwiedzający nasz Kiermasz będą mieli również okazję zarejestrować się w bazie dawców DKMS oraz spróbować świątecznych potraw.