Politechnika Warszawska podpisała porozumienie z APS Energia

Podczas spotkania podpisano porozumienie o współpracy, fot. BPI

Wspólne realizacje projektów mających na celu zwiększenie poziomu wiedzy branżowej wśród studentów i absolwentów PW – między innymi takie zadania przewiduje porozumienie podpisane między Politechniką Warszawską a APS Energia.

Porozumienie podpisali 16 maja 2018 r. Rektor Politechniki Warszawskiej prof. Jan Szmidt i Prezes zarządu APS Energia dr Piotr Szewczyk oraz Prokurent APS Energia – Michał Maszkiewicz.

Przy podpisaniu porozumienia obecni byli Prorektor ds. Studenckich prof. Janusz Walo, Dziekan Wydziału Elektrycznego prof. Lech Grzesiak, Kierownik Biura Karier oraz Biura ds. Promocji i Informacji Urszula Okulska-Deblessem oraz PR Manager APS Energia Anna Kwolek.

APS Energia SA jest producentem systemów zasilania dla energetyki, energetyki atomowej, przemysłu naftowo-gazowego, wojska i innych branż. Od 22 lat firma APS Energia prowadzi i rozwija swoją działalność w Polsce i poza granicami kraju. Jej partnerami zagranicznymi są m. in.: rynki Europy Wschodniej (Rosja, Kazachstan, Azerbejdżan, Litwa, Białoruś, Uzbekistan, Gruzja), rynki Unii Europejskiej (Czechy, Słowacja, Hiszpania, Holandia, Macedonia) oraz rynki światowe (Arabia Saudyjska, Australia, Irak, RPA, Egipt, Kuwejt).

Wspólne zdjęcie przedstawicieli Politechniki Warszawskiej i APS Energia

Porozumienie podpisano 16 maja 2018 r. na Politechnice Warszawskiej