Dziekan Wydziału Zarządzania PW powołany do Rady Nadzorczej spółki Aplikacje Krytyczne

fot. Biuletyn PW

Dziekan Wydziału Zarządzania, prof. nzw. dr hab. inż. Janusz Zawiła- Niedźwiecki został powołany w skład Rady Nadzorczej spółki Aplikacje Krytyczne przez Minister Finansów prof. Teresę Czerwińską.

Spółka Aplikacje Krytyczne odpowiada za realizację zadań specjalnych z zakresu informatyzacji resortu, a w szczególności Krajowej Administracji Skarbowej. Jej misją jest integracja danych, w celu minimalizacji problemu rozproszenia informacji w różnych systemach.

Powołanie w skład Rady Nadzorczej spółki to kolejne znaczące wyróżnienie dla prof. nzw. dr hab. inż. Janusza Zawiły- Niedźwieckiego, który znalazł się na również na tegorocznej liście 100 osób, które w znaczący sposób przyczyniły się do rozwoju umiejętności cyfrowych w Polsce, ogłoszonej podczas konferencji „Umiejętności cyfrowe 2018.pl” w czerwcu br.