Znak Politechniki Warszawskiej

Studenci z niepełnosprawnością

UWAGA! Od dnia 16 października 2017 biuro Sekcji do Spraw Osób Niepełnosprawnych zmienia siedzibę.
Nowy adres biura:
Centrum Zarządzania Innowacjami i Transferem Technologii, pok. 024 (tymczasowo)
ul. Rektorska 4
00-614 Warszawa

Aktualności

III Kongres Osób z Niepełnosprawnościami – „Za niezależnym życiem”

25 października 2017 roku w Warszawie spotkają się osoby niepełnosprawne, by wspólnie świętować piątą rocznicę obowiązywania w Polsce Konwencji ONZ i rozmawiać o zmianach w systemie wsparcia osób z niepełnosprawnościami. Wszystko to w ramach III Kongresu Osób z Niepełnosprawnościami. Udział w kongresie jest bezpłatny.

Zaproszenie na Obóz Dżamp 2017

Masz już plany na przerwę wakacyjną? Bo jeśli chciałbyś spędzić 10 letnich dni za 350 zł zwiedzając, poznając ludzi i dobrze się bawiąc, to Politechnika Warszawska wraz ze Stowarzyszeniem "Twoje Nowe Możliwości" zaprasza Cię na obóz wakacyjny dla studentów z niepełnosprawnościami - Dżamp 2017.

Udogodnienia dla studentów niepełnosprawnych na Juwenaliach

W dniach 19-20 maja 2017 podczas Juwenaliów Politechniki Warszawskiej na stadionie Syrenki udostępniona zostanie specjalna strefa dla osób niepełnosprawnych ruchowo. W załączeniu wyciąg z zapisów regulaminu Juwenaliów dotyczących strefy. Zapraszamy osoby zainteresowane do bezpiecznego uczestnictwa w zabawie.

Sekcja ds. Osób Niepełnosprawnych PW na Facebooku

Od niedawna na portalu Facebook istnieje fanpage Sekcji ds. Osób Niepełnosprawnych PW.

Sprzęt wspomagający dla studentów PW

Informujemy, iż na Politechnice Warszawskiej istnieje możliwość wypożyczenia sprzętu wspomagającego studiowanie osobom niepełnosprawnym.