Zagłosujmy na studentów PW w konkursie PZU!

Baner promujący konkurs PZU "Inwestycja w Przyszłość"

Mateusz Dardziński, Konrad Krasuski i Jakub Piech biorą udział w konkursie "Inwestycja w Przyszłość". Laureaci otrzymają m.in. stypendium w wysokości 5 tys. złotych.

W konkursie nagradzani są studenci polskich uczelni (studiów stacjonarnych i niestacjonarnych, I i II stopnia), którzy są aktywni, ambitni i realizują ciekawe projekty. Nagrody trafią do 12 osób: pięć z nich wskaże Komisja Konkursowa PZU, dwie wybiorą sami uczestnicy, a pięć wyłonią internauci w specjalnym głosowaniu. Każdy z nas, oddając głos na stronie konkursu, może więc pomóc studentom PW w zdobyciu nagród. Głosowanie trwa do 23 stycznia do godz. 12.00. Co ważne, każdy może oddać głos na nieograniczoną liczbę uczestników, przy czym maksymalnie raz na to samo zgłoszenie.

Studenci PW biorący udział w konkursie:

Mateusz Dardziński - student transportu, który działa w organizacji IAESTE Warszawa i pasjonuje się filmowaniem.

Głosuj na Mateusza

Konrad Krasuski - zaangażowany w prace IAESTE Warszawa oraz Komisji Zagranicznej Samorządu Studentów PW student telekomunikacji, fan social mediów, zwycięzca jednego z odcinków teleturnieju "Jeden z dziesięciu".

Głosuj na Konrada

Jakub Piech - studiuje dwa kierunki: mechanikę i budowę maszyn oraz zarządzanie i inżynierię produkcji, jest wolontariuszem w IAESTE Warszawa, a w wolnych chwilach podróżuje.

Głosuj na Jakuba