Znak Politechniki Warszawskiej

Studenci

Aktualności

Studenci projektują Farmę Dobrej Woli

Studencki nowatorski projekt „Farma Dobrej Woli” od dziś realizowany jest w ramach współpracy pomiędzy Politechniką Warszawską a Stowarzyszeniem na Rzecz Osób Upośledzonych Umysłowo „Dobra Wola”. 20 lutego 2018 r. prof. Janusz Walo, Prorektor ds. Studenckich PW i Jacek Zalewski, Prezes Stowarzyszenia „Dobra Wola” podpisali w tym zakresie porozumienie.

Spotkania informacyjne Erasmus+

Chcesz podróżować, poznawać nowe kultury i jednocześnie studiować? Skorzystaj z programu Erasmus+ i wyjedź na studia za granicę.

CSZ zaprasza na wykłady w semestrze letnim

Oferta skierowana jest przede wszystkim do doktorantów i studentów naszej Uczelni, ale mogą skorzystać z niej również pracownicy naukowi z innych instytucji badawczych. Zapisy prowadzone są od 12 do 18 lutego 2018.

Sukcesy naszych szachistów w Akademickich Mistrzostwach Polski

Szachy

Reprezentacja Politechniki Warszawskiej wygrała rozrywki drużynowe, a Kacper Żochowski był trzeci w turnieju mężczyzn.

„Chcę zarażać pasją do książek” - nowy wpis na blogu

Paweł Dębowski - youtuber, twórca popularnego kanału o książkach P42, student fizyki technicznej na Wydziale Fizyki PW. W najnowszym wpisie na blogu opowiada o swojej pasji do książek, początkach na YT i sposobach na zostanie zauważonym spośród milionów.

Rada Kół Naukowych z nowym zarządem

Nowy Zarząd Rady Kół Naukowych

W 2018 roku Przewodniczącą Rady Kół Naukowych będzie Aleksandra Martynowicz. Wiceprzewodniczącym RKN ds. Puli na Projekty Naukowe został Dawid Kornacki, a Urszula Dancewicz będzie pełniła rolę Wiceprzewodniczącej ds. Ogólnych.

Nasi studenci spełnią swoje marzenia z PZU

Mateusz Dardziński, Jakub Piech i Konrad Krasuski

Mateusz Dardziński, Konrad Krasuski i Jakub Piech wygrali stypendia w wysokości 5 tys. zł. w ramach konkursu "Inwestycja w Przyszłość" organizowanego przez PZU. Konkurs nagradza aktywnych i ambitnych studentów, którzy chcą rozwijać swoje kompetencje i realizować ciekawe projekty.

Kreatywny Semestr Projektowy – zajęcia dla pomysłowych

Plakat KSP

Kreatywny Semestr Projektowy to dodatkowe semestralne zajęcia projektowe realizowane na poziomie centralnym Politechniki Warszawskiej. Podczas tych zajęć studenci studiów I i II stopnia z różnych wydziałów PW realizują w grupach otwarte zadania projektowe. Uczestnicy zajęć zyskają 4 punkty ECTS za semestr ciężkiej, ale satysfakcjonującej pracy. Zapisy trwają do 6 do 20 lutego 2018.

Poznaliśmy nowe władze Samorządu Studentów PW

W minioną sobotę, 13 stycznia 2018 r., wybrano nowe władze Samorządu Studentów Politechniki Warszawskiej. Nowym przewodniczącym SSPW został Konrad Krawczyk.

Zagłosujmy na studentów PW w konkursie PZU!

Baner promujący konkurs PZU "Inwestycja w Przyszłość"

Mateusz Dardziński, Konrad Krasuski i Jakub Piech biorą udział w konkursie "Inwestycja w Przyszłość". Laureaci otrzymają m.in. stypendium w wysokości 5 tys. złotych.