Znak Politechniki Warszawskiej

Kandydaci

Portal kandydata na studia stacjonarne I stopnia

Oferta studiów w Filii PW w Płocku

Aktualności

Poznaliśmy wyniki I tury rekrutacji w Warszawie

Opublikowano: 12.07.2019 13:10

Dokumenty należy składać na wydziałach.

Sprawdź listy przyjętych i dowiedz się, gdzie złożyć dokumenty

Komunikat Wydziałowych Komisji Rekrutacyjnych z dnia 11.07.2019 r.

Opublikowano: 11.07.2019 17:42

Osoby umieszczone na listach kandydatów zakwalifikowanych do wpisu na listę studentów w I turze rekrutacji w Warszawie są wzywane do złożenia wymaganych dokumentów od dnia 12 lipca (piątek) do dnia 17 lipca (środa). Zapisy na studia stacjonarne I stopnia w PW Filii w Płocku trwają do 15 lipca 2019 r.

Zdobądź dyplom PW w Płocku!

Opublikowano: 08.07.2019 13:18

Gmach Filii PW w Płocku

Do 15 lipca trwa rekrutacja na studia stacjonarne I stopnia w Filii Politechniki Warszawskiej w Płocku. W ofercie znajduje się pięć kierunków: inżynieria środowiska, mechanika i budowa maszyn, technologia chemiczna i budownictwo (studia inżynierskie) oraz ekonomia (studia licencjackie).

Zarządzanie bezpieczeństwem infrastruktury krytycznej – nowość w ofercie Wydziału Zarządzania PW

Opublikowano: 05.07.2019 17:29

Zarządzanie bezpieczeństwem infrastruktury krytycznej to nowość w ofercie Wydziału Zarządzania, fot. pexels.com

Infrastruktura krytyczna to szereg systemów, m.in. teleinformatycznych, transportowych, energetycznych, mających kluczowe znaczenie dla sprawnego funkcjonowania i bezpieczeństwa państwa oraz społeczeństwa. Osoby dbające o jej kondycję powinny być wszechstronnie wykształcone. Interdyscyplinarne studia przygotowujące do tego zadania oferuje Wydział Zarządzania PW.

Matematyka i analiza danych – nowość w ofercie Wydziału Matematyki i Nauk Informacyjnych PW

Opublikowano: 05.07.2019 16:43

Specjaliści zajmujący się zaawansowaną analizą danych są jednymi z najbardziej poszukiwanych na rynku. Kształcić ich będzie Wydział Matematyki i Nauk Informacyjnych PW w ramach kierunku Matematyka i analiza danych, fot. Christina Morillo/pexel.com

Zasoby danych wytwarzane w skali globalnej rosną z dnia na dzień. Stanowią one bezcenne źródło informacji dla sektora prywatnego i publicznego, które dzięki nim mogą wydajniej funkcjonować. Aby jednak było to możliwe, potrzebni są specjaliści umiejętnie selekcjonujący, przetwarzający i analizujący dane. Takich fachowców od nowego roku akademickiego kształcić będzie Wydział MiNI PW.