Trwa nabór do programu Certificate in Business for Engineers

Rekrutacja do programu Certificate in Business for Engineers trwa do 30 czerwca.

Studenci czterech ostatnich semestrów studiów stacjonarnych I i II stopnia na Politechnice Warszawskiej zainteresowani rozwojem kompetencji menedżerskich, personalnych i społecznych mogą wziąć udział w drugiej edycji programu CBE prowadzonego przez Szkołę Biznesu Politechniki Warszawskiej. Zapisy potrwają do końca czerwca.

Udział w anglojęzycznym kursie pozwala podnieść kompetencje twarde i miękkie (językowe, komunikacyjne, analityczne oraz te związane z przedsiębiorczością), które w dzisiejszej rzeczywistości biznesowej są niezbędne już na starcie aktywności zawodowej. Praktyczny charakter studiów ułatwia płynne przejście ze świata akademickiego do środowiska korporacyjnego i start-upowego. Program CBE to:

• świadome zarządzanie swoją karierą i umiejętne wykorzystywanie kompetencji miękkich,
  • praktyczne doświadczenie zdobyte w trakcie warsztatów i zajęć projektowych,
  • networking – budowanie relacji i kontaktów w biznesie,
  • dyplom Szkoły Biznesu Politechniki Warszawskiej, lidera edukacji menedżerskiej w Polsce,
  • znajomość języka angielskiego, w szczególności w zakresie terminologii biznesowej i przełamania barier w swobodnej komunikacji w środowisku biznesowym.

Więcej informacji można znaleźć na stronie Szkoły Biznesu PW. Zainteresowanych zapraszamy również na webinar informacyjny zaplanowany na 23 czerwca.

Certificate in Business for Engineers jest realizowany w ramach projektu „NERW 2 PW. Nauka – Edukacja – Rozwój  – Współpraca” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.