Znak Politechniki Warszawskiej

Trwa nabór do programu Certificate in Business for Engineers

Studenci czterech ostatnich semestrów studiów stacjonarnych I i II stopnia na Politechnice Warszawskiej zainteresowani rozwojem kompetencji menedżerskich, personalnych i społecznych mogą wziąć udział w drugiej edycji programu CBE prowadzonego przez Szkołę Biznesu Politechniki Warszawskiej. Zapisy potrwają do końca czerwca.

Rekrutacja do programu Certificate in Business for Engineers trwa do 30 czerwca.

Rekrutacja do programu Certificate in Business for Engineers trwa do 30 czerwca.

Udział w anglojęzycznym kursie pozwala podnieść kompetencje twarde i miękkie (językowe, komunikacyjne, analityczne oraz te związane z przedsiębiorczością), które w dzisiejszej rzeczywistości biznesowej są niezbędne już na starcie aktywności zawodowej. Praktyczny charakter studiów ułatwia płynne przejście ze świata akademickiego do środowiska korporacyjnego i start-upowego. Program CBE to:

  • świadome zarządzanie swoją karierą i umiejętne wykorzystywanie kompetencji miękkich,
  • praktyczne doświadczenie zdobyte w trakcie warsztatów i zajęć projektowych,
  • networking – budowanie relacji i kontaktów w biznesie,
  • dyplom Szkoły Biznesu Politechniki Warszawskiej, lidera edukacji menedżerskiej w Polsce,
  • znajomość języka angielskiego, w szczególności w zakresie terminologii biznesowej i przełamania barier w swobodnej komunikacji w środowisku biznesowym.

Więcej informacji można znaleźć na stronie Szkoły Biznesu PW. Zainteresowanych zapraszamy również na webinar informacyjny zaplanowany na 23 czerwca.

Certificate in Business for Engineers jest realizowany w ramach projektu „NERW 2 PW. Nauka – Edukacja – Rozwój  – Współpraca” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.