Opublikowano: 09.04.2021 09:37

Komunikat na temat funkcjonowania PW w czasie pandemii, aktualizacja: 2 czerwca

W związku z zapowiedzianym łagodzeniem wprowadzonych w Polsce obostrzeń, od 5 maja 2021 roku traci moc list Rektora PW z 26 marca 2021 roku. Od tego dnia Politechnika Warszawska funkcjonuje zgodnie z drugim poziomem ograniczeń spowodowanych pandemią.

Politechnika Warszawska przystąpiła do programu szczepień w zakładach pracy, skierowanego zasadniczo do naszych studentów (także zagranicznych), doktorantów oraz pracowników, którzy dotychczas nie przyjęli pierwszej dawki szczepionki.

Akademicki Punkt Szczepień Politechniki Warszawskiej w przychodni przy ulicy Mochnackiego 10 ma wolne miejsca na szczepienia z wykorzystaniem preparatu Pfizer. Zapraszamy do skorzystania z tej możliwości rodziny oraz bliskich naszych pracowników i studentów.