Opublikowano: 28.06.2021 16:11

Bezpłatne warsztaty z zakresu UX dla studentów PW

Dział Wsparcia Edukacji CZIiTT PW zaprasza studentów Politechniki Warszawskiej zarejestrowanych na jednym z czterech ostatnich semestrów studiów I lub II stopnia do udziału w bezpłatnym szkoleniu online w zakresie badań User Experience.

Grafika promująca szkolenie

Warsztaty "Badania społeczne jako podstawa do projektowania User Experience" mają na celu zapoznanie uczestników z problematyką badań w obszarze UX, których zadaniem jest sprawdzenie interfejsu strony/aplikacji pod względem funkcjonalności, designu, przejrzystości i intuicyjności oraz szaty graficznej projektu. Wynikiem badania UX są rekomendacje usprawniające koncept lub pozwalające na optymalizację już dostępnej usługi/produktu. W ramach kursu uczestnicy poznają metody i techniki badawcze z przykładami ich praktycznego zastosowania, za pomocą których można uzyskać informacje na temat zachowań oraz potrzeb klientów, tak aby tworzyć przemyślane produkty i usługi – oparte na wiedzy, a nie przeczuciach.

W kursie zostaną poruszone takie tematy jak:

  • rola badań społecznych w procesie projektowania UX;
  • przygotowanie do badań z użytkownikami (planowanie, dobór próby);
  • badania potrzeb użytkowników w projektowaniu produktów/usług (metody i techniki);
  • analiza wyników i testowanie opracowanych rozwiązań.

Rekrutacja potrwa do 2 lipca 2021 r. włącznie. Prosimy o zapoznanie się z regulaminem.

W przypadku pytań prosimy o kontakt: dwe.cziitt@pw.edu.pl; inga.katsevych@pw.edu.pl; tel.: 22 234 14 71.

Więcej informacji można znaleźć na stronie internetowej CZIiTT PW.

Szkolenia są realizowane w ramach zadania 16 projektu NERW 2 PW. Nauka-Edukacja-Rozwój-Współpraca współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego (Program Operacyjny Wiedza Edukacja Rozwój).