Spotkaj Swojego Pracodawcę - targi pracy branży life science

Opublikowano: 07.04.2021 15:43

Grafika promująca targi pracy branży life science

Gdzie szukać pracy, będąc studentem kierunku przyrodniczego czy uczniem liceum? Jak zaplanować swoją karierę w branży biologiczno-chemicznej? Po odpowiedzi na te pytania zapraszamy na wydarzenie organizowane przez studentów Politechniki Warszawskiej. Targi potrwają od 8 do 11 kwietnia 2021 roku i odbywają się online.

Warszawskie Dni Informatyki

Opublikowano: 07.04.2021 11:02

Grafika promująca Warszawskie Dni Informatyki

Zapraszamy na wydarzenie

Zapraszamy na webinarium „Środowiskowe skutki pandemii”

Opublikowano: 06.04.2021 13:35

Grafika przedstawiająca pandemię

W jaki sposób pandemia wpływa na środowisko i człowieka? Opowiedzą o tym prelegenci - przede wszystkim naukowcy z Politechniki Warszawskiej - podczas wirtualnego spotkania, które odbędzie się 14 kwietnia o godz. 14.00 na platformie MS Teams

Miesięcznik PW #3

Opublikowano: 02.04.2021 12:35

Grafika cyklu Miesięcznik PW

Co wydarzyło się w marcu na naszej Uczelni? Oto przegląd najważniejszych informacji.

Rozpoczęła się III edycja Programu Mentoringowego

Opublikowano: 01.04.2021 18:25

W piątek, 26 marca odbyła się inauguracja Programu Mentoringowego organizowanego już po raz trzeci przez Biuro Karier.  W tym roku ponad trzydziestu Mentees (studentów oraz niedawnych absolwentów) rozpocznie swoją przygodę w relacji uczeń-mistrz. Mentorzy będą ich przewodnikami oraz inspirującymi partnerami, a celem udany start kariery zawodowej.

Nasz doktorant zaangażowany w budowę szpitali tymczasowych dla pacjentów z SARS-CoV-2

Opublikowano: 01.04.2021 15:48

Zdjęcie tablicy napisem "Szpital tymczasowy w Płocku"

Arkadiusz Plis ze Szkoły Doktorskiej nr 5 uczestniczył w projektowaniu i realizacji budowy placówek w Płocku i Ostrołęce.

Wesołych Świąt

Opublikowano: 30.03.2021 13:05

Żółta grafika z napisem "Wielkanocne życzenia Rektora Politechniki Warszawskiej"

Wielkanocne życzenia Rektora Politechniki Warszawskiej

Sukces w konkursie „25 under 25”

Opublikowano: 30.03.2021 12:45

Zdjęcie Eweliny Zaremby

Kilka lat temu Ewelina Zaremba studiowała lotnictwo i kosmonautykę na Politechnice Warszawskiej, tworzyła od podstaw Koło Naukowe Druku 3D i szefowała mu przez rok, a dzisiaj jest w gronie finalistów trzeciej edycji konkursu „25 under 25”, honorującego zdolne osoby do 25. roku życia.

Drzwi Otwarte PW

Opublikowano: 29.03.2021 19:24

Grafika promująca Drzwi Otwarte PW

Spotkaj się z nami 17 kwietnia – wirtualnie!

Smart City Innovation Ecosystems Festival

Opublikowano: 26.03.2021 19:23

Grafika promująca wydarzenie Smart City Innovation Ecosystems Festival

Jak prezentują się efekty polityki spójności w zakresie wspierania rozwoju miejskich ekosystemów innowacji, tworzenia innowacji oraz wspierania procesów cyfryzacji Polski? Dowiemy się tego podczas cyklu wydarzeń przygotowanych przez Centrum Zaawansowanych Materiałów i Technologii CEZAMAT.