Po raz trzeci wręczyliśmy Stypendium pod choinkę

Fot. BPI

Podczas tegorocznej Gali Złotej Kredy wręczone zostało Stypendium pod choinkę. Wyróżnienie otrzymali najzdolniejsi i najaktywniejsi studenci Politechniki Warszawskiej. Stypendium zasiliły kwoty zebrane podczas Kiermaszu Świątecznego Politechniki Warszawskiej.

Gala Złotej Kredy 2018

Fot. BPI

Już po raz dziesiąty, w ramach obchodów Święta Politechniki Warszawskiej, studenci wyróżnili najlepszych ich zdaniem wykładowców i prowadzących ćwiczenia, laboratoria, projekty lub seminaria. Laureatów Złotej Kredy poznaliśmy podczas uroczystej gali w Małej Auli Gmachu Głównego Politechniki Warszawskiej – 17 listopada 2018 roku.

PW-Sat2 leci w komos

19 listopada startuje rakieta z satelitą naszych studentów na pokładzie

Satelita naszych studentów czeka na start

Zapraszamy do udziału w Akademii Liderek Biznesu

Rekrutacja trwa do 2.12.2018 r.

Fundacja im. Lesława A. Pagi zachęca kobiety do udziału w nowym projekcie edukacyjnym. Fundacja chce niwelować dysproporcje między możliwościami rozwoju kobiet i mężczyzn. Na projekt składają się weekendowe warsztaty, program mentoringowy, wieczorne spotkania z liderkami biznesu i życia społeczno-gospodarczego oraz staże w firmach partnerskich.

Udany występ naszych studentów w Varsoviadzie

Plakat 55. Varsoviady

Dwanaście medali (3 złote, 4 srebrne, 5 brązowych) to dorobek Politechniki Warszawskiej w 55. Varsoviadzie - Igrzyskach Studentów Pierwszego Roku. Impreza odbyła się w dniach 10-11 listopada 2018 roku na obiektach warszawskiego AWF-u.

Pełen ciekawostek spacer po Politechnice Warszawskiej

Wycieczkę po Kampusie Centralnym PW poprowadziła Hanna Dzielińska, popularyzatorka historii miasta, fot. BPI

Dziesiątki zainteresowanych historią uczelni i jej architekturą pojawiły się na czwartkowym spacerze towarzyszącym obchodom Święta PW. Przewodniczką wycieczki została Hanna Dzielińska, dziennikarka, varsavianistka i popularyzatorka historii miasta.

PW świętuje swój dzień z Legią Akademicką

Fot. Biuro Rektora

Dzień Politechniki Warszawskiej obchodzony tradycyjnie 15 listopada, w roku 2018 realizowany jest w ramach stulecia odzyskania niepodległości przez naszą Ojczyznę. Ten doniosły jubileusz świętowaliśmy wraz z setną rocznicą utworzenia Legii Akademickiej.

Zapraszamy na Kiermasz Świąteczny PW

Zapraszamy na Kiermasz!

Świąteczne gadżety Politechniki Warszawskiej, wigilijny barszcz i akcja rejestracji potencjalnych Dawców Fundacji DKMS – zapraszamy na tegoroczny Kiermasz Świąteczny PW. Ufundujmy wspólnie stypendia dla zdolnych studentów PW!

Zapraszamy na Kiermasz Świąteczny PW

Zapraszamy na Kiermasz!

Złoty medal na Międzynarodowych Targach „Pomysły, Wynalazki, Nowe Produkty” iENA 2018

Zespół twórców nagrodzonego projektu reprezentował dr inż. Wojciech Krauze, fot. iena.de

Zespół naukowców związanych z Wydziałem Mechatroniki Politechniki Warszawskiej zdobył wyjątkowe wyróżnienie w ramach norymberskich targów innowacyjności.