"Stypendium pod choinkę" wręczone!

Wręczenie nagród

Na zdjęciu od lewej: Rektor prof. dr hab. inż. Jan Szmidt, stypendysta Adam Svystun, Kierownik Biura ds. Promocji i Informacji Urszula Okulska-Deblessem, Prodziekan ds. Studenckich Wydziału WiTI dr inż. Zbigniew Gajo oraz Prorektor ds. Studenckich prof. dr hab. inż. Władysław Wieczorek.

Adam Svystun, student I roku informatyki na Wydziale Elektroniki i Technik Informacyjnych otrzymał stypendium w wysokości 5 tys. złotych od Władz Politechniki Warszawskiej. Stypendium zasiliły kwoty zebrane podczas Kiermaszu Świątecznego Politechniki Warszawskiej.

Kiermasz odbył się w dniach 4-5 grudnia 2015 roku pod hasłem: "Stypendia pod choinkę". Wydarzeniu towarzyszyła aukcja charytatywna bombek ręcznie malowanych przez Władze Uczelni. Projekt koordynowało Biuro ds. Promocji i Informacji. Adam Svystun został wyłoniony spośród kandydatów cudzoziemców (z Kartą Polaka) z najlepszymi wynikami osiągniętymi podczas rekrutacji na studia I stopnia w roku akademickim 2015/2016.

Wręczenie nagrody przez Władze Politechniki Warszawskiej

Symboliczny czek wręczyli: Rektor prof. dr hab. inż. Jan Szmidt, Prorektor ds. Studenckich prof. dr hab. inż. Władysław Wieczorek, Prodziekan ds. Studenckich Wydziału WiTI dr inż. Zbigniew Gajo oraz Kierownik Biura ds. Promocji i Informacji Urszula Okulska-Deblessem.

Adam Svystun z dr inż. Zbigniewem Gajo oraz Urszulą Okulską-Deblessem