Znak Politechniki Warszawskiej

Studenci

Aktualności

Medale wioślarzy w Akademickich Mistrzostwach Warszawy i Mazowsza

Reprezentanci PW z medalami Akademickich Mistrzostw Warszawy i Mazowsza w Ergometrze Wioślarskim

Znamy medalistów Akademickich Mistrzostw Warszawy i Mazowsza w Ergometrze Wioślarskim. W zawodach z bardzo dobrej strony zaprezentowali się zawodnicy Politechniki Warszawskiej.

Studenci z PW i PŁ laureatami polskiej edycji konkursu Imagine Cup 2018

Studenci z zespołu Wavy

Artur Seliga z Politechniki Warszawskiej wraz ze studentami Politechniki Łódzkiej: Damianem Perydzeńskim, Jakubem Wujkiem, Marcinem Lenarczykiem i Michałem Andrzejczakiem, wygrali krajowy etap Imagine Cup Polska 2018. W lipcu studenci pojadą do Stanów Zjednoczonych i będą reprezentowali Polskę w finałach światowych konkursu.

Akcja Kwaterunkowa na rok akademicki 2018/19

Studenci Politechniki Warszawskiej

Do 8 maja włącznie obecni studenci, w tym obcokrajowcy, oraz doktoranci mogą składać wnioski dotyczące zakwaterowania w akademikach.

IT for SHE - Fundacja Edukacyjna Perspektywy zaprasza na spotkanie

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdCXJXax7Bjyr6X4wNe5Uv6r5bK8AJ6RVwzRHmyGLIJzxxtHw/viewform

Już 19 kwietnia 2018 r. Politechnika Warszawska i Fundacja Edukacyjna Perspektywy zapraszają studentki kierunków informatycznych i pokrewnych na spotkanie z pracownicami największych i najważniejszych firm technologicznych.

Udany występ w AMP we Wspinaczce Sportowej

Mikołaj Nowotnik z Politechniki Warszawskiej zdobył srebrny medal Akademickich Mistrzostw Polski we Wspinaczce Sportowej w konkurencji bouldering.

Warszawskie Dni Informatyki

Tłumy podczas tegorocznej edycji WDI.

Za nami już ósma edycja największego w Europie Środkowo-Wschodniej spotkania studentów, profesjonalistów i ekspertów IT. 27 i 28 marca 2018 roku na Wydziale Matematyki i Nauk Informacyjnych Politechniki Warszawskiej miały miejsce Warszawskiej Dni Informatyki.

Sukces w AMP w brydżu sportowym

Zawodnicy w trakcie AMP w brydżu sportowym

Reprezentujący Politechnikę Warszawską Filip Parol i Krystian Bączek zdobyli brązowy medal w turnieju par podczas Akademickich Mistrzostw Polski w brydżu sportowym.

Przedsiębiorczość się opłaca! – nowy wpis na blogu

Konrad Pawlak to 23-letni absolwent Wydziału Elektrycznego Politechniki Warszawskiej. W najnowszym wpisie na blogu opowiada o tym jak być przedsiębiorczym, skąd czerpać inspiracje i motywację do pracy.

Nasza studentka z dwoma medalami AMP w Narciarstwie

Medalistki AMP 2018 w slalomie gigancie

Zuzanna Czapska wygrała rywalizację w slalomie gigancie i była trzecia w slalomie.

Science Game Jam - maraton naukowych planszówek

Plansza z pionkami

Lubisz gry planszowe? Jesteś fanem nauki? Warto połączyć te zainteresowania. Zapraszamy na maraton prototypowania naukowych planszówek, który odbędzie się w ramach wydarzeń Marszu dla Nauki.