Opublikowano: 24.07.2026 14:46
Komunikat Międzywydziałowej Komisji Rekrutacyjnej z 24.07.2026 r.
Wyniki kwalifikacji kandydatów na studia stacjonarne pierwszego stopnia oraz jednolite studia magisterskie w drugim etapie kwalifikacji (rekrutacja w lipcu 2026 r.) są dostępne na indywidualnych kontach w systemie IRK. Wyniki dotyczą kierunków prowadzonych w Warszawie.
Kandydatów, którzy nie byli do tej pory nigdzie zakwalifikowani, a otrzymali status zakwalifikowany, prosimy o terminowe przedstawienie oryginałów dokumentów w miejscach wskazanych przez poszczególne Wydziały.
| Wydział | Kierunek | Próg punktowy* | Uwagi |
|---|---|---|---|
| Wydział Administracji i Nauk Społecznych | Administracja zarządcza | 115 | kwalifikacja zakończona |
| Wydział Architektury | Architecture | 50 | kwalifikacja zakończona |
| Wydział Architektury | Architektura (jednolite studia magisterskie) | 194 | kwalifikacja zakończona |
| Wydział Chemiczny | Biotechnologia | 132 | kwalifikacja zakończona |
| Wydział Chemiczny | Technologia Chemiczna | 115 | kwalifikacja zakończona |
| Wydział Elektroniki i Technik Informacyjnych | Informatyka | 178 | kwalifikacja zakończona |
| Wydział Elektroniki i Technik Informacyjnych | Inżynieria Biomedyczna | 150 | kwalifikacja zakończona |
| Wydział Elektryczny | Automatyka i Robotyka Stosowana | 160 | kwalifikacja zakończona |
| Wydział Elektryczny | Electrical Engineering | 120 | kwalifikacja zakończona |
| Wydział Elektryczny | Elektromobilność | 125 | kwalifikacja zakończona |
| Wydział Elektryczny | Elektrotechnika | 140 | kwalifikacja zakończona |
| Wydział Elektryczny | Informatyka Stosowana | 170 | kwalifikacja zakończona |
| Wydział Fizyki | Fizyka Techniczna | 167 | kwalifikacja zakończona |
| Wydział Geodezji i Kartografii | Geodezja i Kartografia | 112 | kwalifikacja zakończona |
| Wydział Geodezji i Kartografii | Geoinformatyka (profil praktyczny) | 140 | kwalifikacja zakończona |
| Wydział Geodezji i Kartografii | Gospodarka Przestrzenna | 140 | kwalifikacja zakończona |
| Wydział Inżynierii Chemicznej i Procesowej | Inżynieria Chemiczna i Procesowa | 110 | kwalifikacja zakończona |
| Wydział Inżynierii Lądowej | Budownictwo | 122 | kwalifikacja zakończona |
| Wydział Inżynierii Lądowej | Budownictwo (jednolite studia magisterskie) | 139 | kwalifikacja zakończona |
| Wydział Inżynierii Środowiska | Environmental Engineering | 92 | kwalifikacja zakończona |
| Wydział Inżynierii Środowiska | Inżynieria Środowiska | 122 | kwalifikacja zakończona |
| Wydział Inżynierii Środowiska | Ochrona Środowiska | 101 | kwalifikacja zakończona |
| Wydział Matematyki i Nauk Informacyjnych | Informatyka i Systemy Informacyjne | 189 | kwalifikacja zakończona |
| Wydział Mechaniczny Technologiczny | Automatyzacja i Robotyzacja Procesów Produkcyjnych | 80 | kwalifikacja zakończona |
| Wydział Mechaniczny Technologiczny | Inżynierskie Systemy Poligraficzne | 85 | kwalifikacja zakończona |
| Wydział Mechaniczny Technologiczny | Mechanika i Budowa Maszyn | 85 | kwalifikacja zakończona |
| Wydział Mechaniczny Technologiczny | Zarządzanie i Inżynieria Produkcji | 85 | kwalifikacja zakończona |
| Wydział Samochodów i Maszyn Roboczych | Inżynieria Mechaniczna | 110 | kwalifikacja zakończona |
| Wydział Samochodów i Maszyn Roboczych | Inżynieria Pojazdów Elektrycznych i Hybrydowych | 100 | kwalifikacja zakończona |
| Wydział Samochodów i Maszyn Roboczych | Mechatronika Pojazdów i Maszyn Roboczych | 110 | kwalifikacja zakończona |
| Wydział Zarządzania | Inżynieria Zarządzania | 99 | kwalifikacja zakończona |
| Wydział Zarządzania | Zarządzanie | 128 | kwalifikacja zakończona |
*W procesie kwalifikacyjnym można uzyskać na wszystkie kierunki studiów z wyjątkiem kierunków z Wydziału Architektury do 225 punktów kwalifikacyjnych PK.
Uwaga!
Kandydaci przedstawiają oryginały wymaganych dokumentów w terminie 27–28 lipca w godz. 9.00–15.00. Jeśli ktoś został zakwalifikowany na studia w I etapie i złożył dokumenty, zostaną one przeniesione na nowy Wydział wewnętrznie.
Podobne tematy: