Wizyta przedstawicieli Szkoły Inżynierskiej przy Uniwersytecie w Auburn

W dniach 14-15 lipca 2015 Politechnikę Warszawską odwiedziła delegacja Szkoły Inżynierskiej (Samuel Ginn College of Engineering) Uniwersytetu w Auburn (USA) z dziekanem Christoferem Robertsem na czele.

W skład delegacji wchodzili też: Ralph Zee, Associate Dean for Research, Maria Auad, Chair of the Department of Polymer and Fiber Engineering, Joseph Majdalani, Chair of the Department of Aerospace Engineering, Mark Nelms, Chair of the Department of Electrical Engineering, Andrzej Nowak, Chair of the Department of Civil Engineering, Jorge Valenzuela, Chair of the Department of Industrial Engineering.

Ze strony polskiej rozmowy prowadził Prorektor ds. Nauki Rajmund Bacewicz. W spotkaniu uczestniczyli też prodziekani pięciu Wydziałów PW. Goście zwiedzili laboratoria na Wydziałach: Chemicznym, Inżynierii Chemicznej i Procesowej, Elektroniki i Technik Informacyjnych, Mechanicznym Energetyki i Lotnictwa oraz Elektrycznym.