Delegacja z Uniwersytetu Kalifornijskiego w Davis

Fot. BPI

Na początku roku, 7-8 stycznia 2020 r. gościem Politechniki Warszawskiej była prof. Joanna Regulska, Vice Provost and Associate Chancellor Uniwersytetu Kalifornijskiego w Davis.

Prorektor UC Davis spotkała się m.in z Prorektorem ds. Nauki PW, prof. dr hab. Rajmundem Bacewiczem, Dziekanem Wydziału Fizyki, prof. dr hab. inż. Mirosławem Karpierzem oraz z Dziekanem Matematyki i Nauk Informacyjnych, prof. uczelni, dr hab. Wojciechem Domitrzem. W trakcie spotkań omawiano możliwość kontynuacji i rozszerzenia współpracy między Politechniką i UC Davis, która została zainicjowana m.in dzięki projektowi H2020 RENOIR.

Pracownicy PW zainteresowani współpracą z UC Davis mogą się kontaktować z koordynatorem współpracy PW - UC Davis, prof. Januszem Hołystem (Janusz.holyst@pw.edu.pl, tel. 22-234-7133)

Więcej informacji >>>